«Батьківщина» тримає хвилю | Поділля News
«Батьківщина» тримає хвилю

click «Батьківщина» – абсолютний лідер на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня в 13 областях. За попередніми підрахунками, результат – 35,7%! Відрив від найближчого конкурента – 13%!»

Так прокоментував результати виборів в об’єднані територіальні громади народний депутат України фракції «Батьківщина» Іван Крулько у своєму блозі в інтернет-виданні «Українська правда».

«І це попри шалений адміністративний ресурс, який задіяла чинна влада на чолі з президентом Петром Порошенком, підкупи та фальсифікації. Ці вибори в ОТГ – остання велика репетиція перед президентськими виборами. А цей результат – остання справжня соціологія, яка демонструє реальну народну підтримку політичної сили на чолі із Юлією Тимошенко», – підкреслив Іван Крулько.

За словами нардепа, цей результат демонструє, що від виборів до виборів народна підтримка «Батьківщини» зростає. Адже вже 7 хвиль поспіль «Батьківщина» демонструє позитивну динаміку. У 2014-му на виборах у ВРУ результат «Батьківщини» був 5,68%, у 2016-2017 роках на місцевих виборах – 28,6%, а на останніх виборах – 35,7%.

Він також зазначив, що народна підтримка БПП падає. Якщо у квітні на попередніх виборах в ОТГ через тиск, адмінресурс, фальсифікації, вони змогли отримати 27% підтримки, то зараз результат мінус 5% (!). Бо чим більший тиск, тим більший спротив.

«Сьома хвиля виборів в ОТГ чітко показує тенденцію провладного «титаніка», який досягнувши дна, взяв лопати і копає ще глибше», – підсумував «батьківщинівець».

Джерело


PR
go site

enter site Читайте нас у  go site Телеграм click here  та у нашій групі  go to link Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

23 грудня відбулися вибори у трьох об’єднаних тергромадах Хмельниччини. Порушень виборчого процесу не зафіксовано – повідомив голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Юрій Ануфрієв. У Ямпільській ОТГ участь у голосуванні взяли 69 відсотків виборців. У Новоставицькій ОТГ на момент закриття дільниць проголосувало 75 % виборців, а в Улашанівській ОТГ- 56%. У Ямпільській селищній […]

У неділю, 23 грудня, у трьох новостворених ОТГ Хмельницької області пройдуть перші вибори депутатів рад громад та їх голів.  На виборчі дільниці прийдуть мешканці населених пунктів, що увійшли до складу Ямпільської селищної, Улашанівської і Новоставецької сільських об’єднаних територіальних громад. У боротьбі за депутатські мандати візьмуть участь представники різних політсил і конкуренція надзвичайно висока. Так, на […]

Депутатів до однієї селищної і двох сільських об’єднаних територіальних громад області обиратимуть 23 грудня 2018 року. Центральна виборча комісія 12 жовтня своїм рішенням оголосила проведення у грудні 2018 року виборів в 125 ОТГ в 22 областях України, серед яких і Хмельницька. Про це повідомляється на сайті ЦВК. Вибори відбудуться у Ямпільській селищній ОТГ Білогірського району […]