Шепетівчани привезли нагороди із Всеукраїнського конкурсу | Поділля News
Шепетівчани потрапили до списку найталановитіших ІТ-розробників

Юні шепетівчани привезли нагороди із Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій “ITalent”. Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Фінальний тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді “ITalent” відбувся напередодні нового року – 22 грудня. Цей етап зібрав 90 найбільш талановитих юних ІТ-розробників та кіберспортсменів України, які пройшли відбір із майже 2000 учасників.

Серед переможців виявилось і двоє шепетівчан, учнів Шепетівського НВК №1 у складі “ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей імені Героя України М. Дзявульського”. Це Пушкарук Олесь, учень 5-А класу, який отримав диплом за І місце у номінації “2Д анімація”, та Федорко Андрій (І-І курс), у якого диплом за ІІ місце у номінації “Програмна розробка”.

Як зазначається, фінал конкурсу пройшов одразу на трьох сучасних локаціях у самому серці Києва. Змагання творчих доробок дітей проходило за підтримки Міністерства освіти і науки України.

follow url

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Державному історико-культурному заповіднику «Межибіж» відбулась XVIII науково-краєзнавча конференція «Стародавній Меджибіж в історико-культурній спадщині України». Тематику конференції визначили три події: 425-річчя надбання містом Меджибожем магдебурзького права, 370-річчя перемоги Богдана Хмельницького під Пилявцями та Європейський рік культурної спадщини. Для участі в конференції надійшло 48 доповідей від 51 автора. Міське самоуправління від давнини до сучасності, збереження культурної […]