У Хмельницькому стане на дві виборчі дільниці більше

В обласному центрі змінять розташування центрів чотирьох дільниць напередодні виборів Президента України. Про це повідомив начальник відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міськради Олег Торкало.

«Зараз готуємо подання на зміну центрів чотирьох дільниць. Зокрема, дільниця, яка була за адресою Курчатова, 69/1, розташовуватиметься по Деповській, 12, це у гуртожитку Хмельницького центру профтехосвіти сфери послуг. Дільницю, яка була на вул. Інститутській, 8, перенесуть на вул. Інститутську, 6. Дільниця з вул.  Чорновола, 62 «переїде» у СЗОШ №14 на вул. Спортивній, 17. Дільницю, що була на вул. Чорновола, 159, перенесуть у НВК №9 за адресою вул. Чорновола, 155».

Окрім того, відбулися і зміни меж виборчих дільниць. Це пов’язано з обмеженням: на дільниці не може бути більше, ніж 2,5 тисячі виборців. Відтак певні будинки у Хмельницькому довелося переносити до інших дільниць.

У порівнянні з минулими виборами у Хмельницькому стане на дві виборчі дільниці більше. Відповідно змінені і межі багатьох дільниць. Тому, до прикладу, якщо людина прийшла на виборчу дільницю у школу, де голосувала все життя, і цього разу не знайшла себе у списках, це не означає, що виборця взагалі нема у реєстрі, – розповів Олег Торкало.

Для уникнення непорозумінь 31 березня виборцям потрібно уважно слідкувати, яка адреса вказана у запрошенні.

Вже зараз кожен виборець може перевірити дані про себе за допомогою онлайн-сервісу «Особистий кабінет».  Ті ж, хто збираються голосувати не за місцем реєстрації, мають завітати до відділу ведення держреєстру виборців у міській раді, написати заяву та додати до неї необхідні документи. Це, за словами Олега Торкало, може бути довідка з місця роботи, документ про навчання, лікування або відрядження саме у Хмельницькому на момент проведення виборів.

 

А от внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій мають змогу взяти участь у голосуванні за спрощеною процедурою — лише за наявності паспорта з реєстрацією на окупованих територіях.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Ці слова лідера «Батьківщини» звучали більш, аніж переконливо.  Їй відповідав десятитисячний зал столичного Палацу спорту. І не лише партійці-однодумці, а й вибагливі експерти, відомі політики, прості люди з усіх регіонів України, вчителі і лікарі, економісти і письменники. Те, з яким пієтетом, повагою і захопленням аудиторія слухала лідера «Батьківщини», вражає. Як і вражає масштаб заходу. З одного […]

Проголосувати на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, зможуть понад мільйон мешканців Хмельницької області. Такі цифри оприлюднено у Державному реєстрі виборців, станом на 31 грудня 2018 року, повідомляє ОПОРА. На Хмельниччині згідно з даними Державного реєстру виборців проголосувати під час президентських виборів зможуть 1020805 виборців, в тому числі й 22636 осіб, що […]

На Хмельниччині спостерігачі ОПОРИ виявили білборди кандидата в Президенти України Анатолія Гриценка без вихідних даних, визначених у виборчому законодавстві. У містах Шепетівці та Славуті, які належать до 190 виборчого округу, спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди з рекламою Анатолія Гриценка, які не містять жодних вихідних даних. Такі ж білборди ОПОРА виявила і в обласному центрі. За словами […]