У Хмельницькому стане на дві виборчі дільниці більше | Поділля News
У Хмельницькому стане на дві виборчі дільниці більше

В обласному центрі змінять розташування центрів чотирьох дільниць напередодні виборів Президента України. Про це повідомив начальник відділу ведення державного реєстру виборців Хмельницької міськради Олег Торкало.

«Зараз готуємо подання на зміну центрів чотирьох дільниць. Зокрема, дільниця, яка була за адресою Курчатова, 69/1, розташовуватиметься по Деповській, 12, це у гуртожитку Хмельницького центру профтехосвіти сфери послуг. Дільницю, яка була на вул. Інститутській, 8, перенесуть на вул. Інститутську, 6. Дільниця з вул.  Чорновола, 62 «переїде» у СЗОШ №14 на вул. Спортивній, 17. Дільницю, що була на вул. Чорновола, 159, перенесуть у НВК №9 за адресою вул. Чорновола, 155».

Окрім того, відбулися і зміни меж виборчих дільниць. Це пов’язано з обмеженням: на дільниці не може бути більше, ніж 2,5 тисячі виборців. Відтак певні будинки у Хмельницькому довелося переносити до інших дільниць.

У порівнянні з минулими виборами у Хмельницькому стане на дві виборчі дільниці більше. Відповідно змінені і межі багатьох дільниць. Тому, до прикладу, якщо людина прийшла на виборчу дільницю у школу, де голосувала все життя, і цього разу не знайшла себе у списках, це не означає, що виборця взагалі нема у реєстрі, – розповів Олег Торкало.

Для уникнення непорозумінь 31 березня виборцям потрібно уважно слідкувати, яка адреса вказана у запрошенні.

Вже зараз кожен виборець може перевірити дані про себе за допомогою онлайн-сервісу «Особистий кабінет».  Ті ж, хто збираються голосувати не за місцем реєстрації, мають завітати до відділу ведення держреєстру виборців у міській раді, написати заяву та додати до неї необхідні документи. Це, за словами Олега Торкало, може бути довідка з місця роботи, документ про навчання, лікування або відрядження саме у Хмельницькому на момент проведення виборів.

 

А от внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій мають змогу взяти участь у голосуванні за спрощеною процедурою — лише за наявності паспорта з реєстрацією на окупованих територіях.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Юлія Тимошенко лідирує у президентському рейтингу, срібло у Володимира Зеленського. А Петро Порошенко отримує третє місце. У другому турі виборів Тимошенко зі значним відривом перемагає і Зеленського і Порошенка. Такі дані фіксує всеукраїнське анкетування, яке провели протягом лютого. В ході дослідження зібрано 2,5 мільйона анкет по всій Україні. «Сьогоднішні результати, 31% у Юлії Тимошенко, – це є […]

Президент України виступив на Майдані Незалежності в обласному центрі. Послухати гаранта прийшли та приїхали близько 10 тисяч хмельничан та краян з різних райцентрів області. Чимало присутніх тримали у руках синьо-жовті стяги, а також прапори  із передвиборчим гаслом Петра Порошенка «Ми йдемо своїм шляхом». Президент виступав зі сцени майже годину. Під час промови згадував про такі […]

Народний депутат 5-й рік представляє інтереси мешканців Полонського, Славутського та Шепетівського районів у Верховній Раді України. Над чим працював народний депутат впродовж минулого року: які законопроекти подавав та котрі питання вирішував? Про це – далі. Впродовж 2018 року Роман Мацола – один з небагатьох депутатів, хто не пропустив жодного пленарного засідання сесій Верховної Ради. Також […]