Рівень безробіття на Хмельниччині протягом 2018 року мав тенденцію до зниження | Поділля News
Рівень безробіття на Хмельниччині протягом 2018 року мав тенденцію до зниження

За даними Головного управління статистики у Хмельницькій області,  вибіркове обстеження населення показало, що кількість зайнятого населення віком 15–70 років за 9 місяців 2018 року становила 525,6 тис. осіб, а кількість безробітних – 46,7 тис. осіб.
Порівняно з  відповідним періодом попереднього року рівень зайнятості населення збільшився на 0,9 в.п. та становив 56,2% серед населення віком 15–70 років, а серед населення працездатного віку – на 1,3 в.п. та 65,2% відповідно.
Рівень безробіття серед економічно активного населення віком зменшився з 8,6% за 9 місяців 2017 року до 8,2% за 9 місяців 2018  року.

see За сприяння Хмельницького обласного центру зайнятості протягом 2018 року 22,7 тисяч мешканців області знайшли роботу. Загалом за рік послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,3 тис. безробітних громадян.

Про це повідомила служба у своєму річному звіті.

go to link У базі Хмельницького ОЦЗ у 2018 році налічувалося майже 32 тисячі вакансій. Більша частина з них припадає на робітничі професії. Підприємства Хмельниччини традиційно потребують спеціалістів у будівельній та транспортній галузях, в агропромисловому комплексі, у сфері торгівлі та послуг. Потрібні досвідчені менеджери, бухгалтери, економісти та інженери в усіх сферах економічної діяльності. Вчителі і лікарі теж мають шанс працевлаштуватися. Однак підприємства шукають і робітників найпростіших професій: підсобників, двірників, вантажників, прибиральників.

Отримати фахову консультацію безробітні можуть у всіх центрах зайнятості області.  Тісна співпраця налагоджена  і з роботодавцями. З початку року 6469 роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Службою зайнятості 66,4% вакансій було укомплектовано.  З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 4,6 тис. осіб проходили професійне навчання.

 

 

 

 

 

Читайте нас у  source site Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

З останніх – це нові двори з парковкою на Прибузькій, 44, міжквартальна дорога з тротуарами у Ракове (від Майборського до Героїв АТО) і новий сучасний двір з зеленими зонами, еко-парковкою і тротуарами на Старокостянтинівському шосе, 12. Нові тротуари також збудували на Водопровідній (біля НВК 10), Хотовицького (біля НВК 6), Проскурівського підпілля, Репіна. Завершили також новий […]

На жодній з 11 локацій фахівці Хмельницького лабораторного центру МОЗ України не виявили патогенних мікроорганізмів, здатних викликати інфекційні захворювання. Про це повідомив директор центру Олег Балашов. За його словами, держава виділяє кошти лише на перевірки офіційних місць для відпочинку. Йдеться про пляжі у Хмельницькому, Ізяславі, Красилові, Полонному, Нетішині, Старокостянтинові та декілька локацій у Кам’янець-Подільському районі. […]

До такого висновку після перевірки цих закладів прийшли члени  моніторингової групи у складі представниці омбудсмена в області, координаторки взаємодії, експерта-психіатра та громадської моніторки. До прикладу, у Дунаєвецькому психоневрологічному інтернаті пацієнти у 35-градусну спеку вдягнені в осінні туфлі, теплі светри та піджаки. Монітори під час візиту помітили й те, що підопічні притиснуті столами до лавок, а […]