Буде без аварій: на "тещиному язику" встановлюють огородження за 7 млн гривень | Поділля News
Буде без аварій: на “тещиному язику” встановлюють огородження за 7 млн гривень

На ділянці автодороги Житомир-Чернівці, так званому “тещиному язику” в с. Гуменці,  влаштовуюють бар’єрне огородження типу “Нью Джерсі”. Це залізобетонні блоки завдовжки від 2 до 6 м для неможливості виїзду автомобілів на зустрічну смугу.

follow url Як повідомили у прес-центрі САД у Хмельницькій області, виготовляються блоки на ТДВ “Хмельницькзалізобетон”.

Поки що запланували встановити 1,7 км такого бар’єрного огородження, вартістю майже 7 млн. гривень,  а згодом такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності “тещиного язика”. Окрім цього, з обох сторін проїзної частини встановлять металеву огорожу та влаштують зовнішнє освітлення.

Дорожники наголошують, що після влаштування нового асфальтобетонного покриття та розширення проїзної частини на цій ділянці упродовж осені минулого року і цієї зими жодної ДТП зафіксовано не було.

“Завершальним верхнім шаром покриття буде влаштовуватись щебенево-мастиковий асфальтобетон, завдяки шорохуватій поверхні якого підвищиться коефіцієнт щеплення коліс автомобілів із покриттям”, – додають у Службі автодоріг.

Таке огородження типу “Нью-Джерсі” більше 50-ти років застосовують на автомобільних дорогах країн Європи, Америки та Австралії.

watch

enter site Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Працівники облдержадміністрації внесли свій невеликий внесок до спільної і дуже важливої для Хмельниччини справи: відродження аеропорту “Хмельницький”. Про це йдеться на сторінці установи у Фейсбуці. “Відгукнувшись на заклик директора підприємства Валерія Сороки, колектив установи долучився до толоки та взяв участь у розчистці та прибиранні прилеглої до злітної смуги території, що за час, коли аеропорт не […]

Майже півсотні нових дитячих і спортивних майданчиків з’являться цього року у дворах хмельницьких багатоповерхівок. Про це повідомляє прес-служба міської ради. За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду загалом впродовж 2019 року заплановано встановити 44 нових дитячих і 4 спортивних майданчики. Цьогоріч на встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста виділено майже 4,3 […]

У Хмельницькому на вулиці Січових Стрільців дорожники встеляють перший шар асфальтобетону. Автошлях не капітально ремонтують, а зводять “з нуля”, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Ця дорога стала першою за кілька десятків років, що будують у Хмельницькому. Її протяжність майже 800 метрів. Матиме чотири смуги руху, тротуари, авторегулювальників та сучасне вуличне освітлення. Наразі підрядник встеляє перший […]