Хмельничани заборгували водоканалу 25,8 млн гривень

Хмельничани заборгували комунальному підприємству “Хмельницькводоканал” 25,8 млн гривень. Загалом 57,5% жителів міста мають заборгованість за послуги з водопостачання і водовідведення. Про це повідомляє прес-служба міськради.

“57,5% жителів міста мають заборгованість. З них: 46,4% – за два місяці, 2,3% – три місяці і 8,9% споживачів — більше трьох місяців. На жаль, серед відповідальних містян є і злісні неплатники, з вини яких заборгованість лише зростає. Наразі борг хмельничан перед підприємством складає 25,8 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Як пояснили в міськраді, згідно з Законом України “Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року, підприємства водно-каналізаційного господарства повинні робити 100% передоплату за електричну енергію щомісяця. Складова вартості електроенергії в тарифі МКП “Хмельницькводоканал” розрахована на витратах ще першої половини 2018 р., а тому теперішні тарифи на водопостачання та водовідведення, які введені з 30 вересня 2018 року не покривають витрати підприємства на оплату електричної енергії на 2 мільйони гривень щомісяця і фактично приносять МКП “Хмельницькводоканал” шалені збитки, покрити які неможливо ні кредитами, ні фінансовою допомогою з міського бюджету.

“Єдиний вихід з цього скрутного становища — це своєчасна і повна оплата споживачами отриманих щомісяця послуг, а також оплата заборгованості, яка накопичилася у деяких хмельничан”, – кажуть у водоканалі.

У міськраді наголошують, що МКП “Хмельницькводоканал” завжди йде назустріч абонентам, і в разі наявності заборгованості пропонує їм укласти договір реструктуризації (вул. Водопровідна, 75, кабінет № 11, тел.: 74-22-75).

У разі неоплати заборгованості до боржників будуть вжиті заходи, згідно з вимогами чинного законодавства аж до повного припинення надання послуг.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У середмісті Хмельницького з’явилися янголи. Більше трьох тисяч паперових фігурок розвісили містяни поблизу пам’ятника Героям Небесної Сотні як символ пам’яті про розстріляних учасників Революції Гідності. Фігурки виготовляли учні хмельницьких шкіл, учасники бойових дій на Сході країни та всі, кому небайдужі події на Майдані. За словами координаторки акції “Ангели пам’яті” Ірини Бачинської, фігурки янголів різні, бо […]

За порушення правил вигулу собак у хмельничанки конфіскували німецьку вівчарку, а сама власниця має сплатити 51 гривню штрафу. Відповідне рішення прийняв Хмельницький міськрайонний суд. Як йдеться у матеріалах суду, мешканка Хмельницького допустила вихід улюбленця за межі приватного будинку, де собака покусав чоловіка. Власницю собаки було визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 154 […]

З 8 по 14 лютого інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили 30 правопорушень рибоохоронного законодавства. Зокрема, склали п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), 22 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та три – за ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут риби). Крім того, оформили 12 актів виявлення […]