Вихованці дитсадка на Хмельниччині отримали подарунки з політичною символікою | Поділля News
Вихованці дитсадка на Хмельниччині отримали подарунки з партійною символікою

Голова районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка вітав з новорічними святами вихованців дошкільного навчального закладу. Окрім солодощів, у коробках з партійною символікою, як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, діти одержали також брендовані прапорці та друковану продукцію.

«Радикальні вітання з новорічними святами тривають на теренах Хмельницької області. Сьогодні голова Ярмолинецької районної організації РПЛ Петро Шургай привітав вихованців ДНЗ села Жилинці Ярмолинецького району з новорічними святами. Малеча та працівники закладу радо вітали представника РПЛ та щиро дякували за подарунки! РПЛ – залізна команда, яка завжди дбає про дітей!» – написав 15 січня на своїй сторінці у Facebook користувач Олег Радикальний.

Як видно на фото, які опублікував Олег Радикальний, крім подарункових наборів солодощів у коробках з написом «ЛЯШКО РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ – ПАРТІЯ НАРОДНОЇ ПЕРЕМОГИ», дітям також роздавали прапорці з логотипом партії та поліграфічну продукцію, зокрема календарі з фото Олега Ляшка та написом «НАРОДНИЙ ПРЕЗИДЕНТ».

Водночас у ч. 4 ст. 31 Закону України «Про освіту» зазначено, що керівництву закладів освіти забороняється залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих політичними партіями (об’єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою. Відповідне роз’яснення міститься також у Листі МОН №1/9-407 від 26. 06. 2018 р. «Щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти».

«Оскільки діти не є виборцями, зрозуміло, що дії партійців спрямовані насамперед на їхніх дорослих родичів, – вкотре наголосив координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик. – Наразі Олега Ляшка не зареєстровано кандидатом на пост Президента України, але в майбутньому, якщо він братиме участь у виборчих перегонах, такі ініціативи представників його команди можуть сприяти його упізнаваності, що створить нерівні умови для інших кандидатів».

ОПОРА нагадує, що передвиборна  агітація розпочинається кандидатом на пост Президента України наступного дня після дня його реєстрації Центральною виборчою комісією і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів (ч.1 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України»).

Під час виборчих перегонів ч. 6 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняє проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону.

Треба зазначити, що ОПОРА уже не вперше фіксує благодійні ініціативи політичних сил та політиків у регіоні. Так, спостерігачі ОПОРИ уже повідомляли про партійну доброчинність з нагоди зимових святрозіграш цінних призів від народного депутатаподарунки для дітей військовослужбовців від «Опозиційного блоку», а також про подарунки від народних депутатів у навчальних закладахХмельниччини.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Інтрига всього минулого тижня, яка тримала виборців у напрузі, – чи відбудуться на стадіоні «Поділля» дебати між кандидатами? Врешті усі крапки над «і» було розставлено. У визначеному місці та у визначений час на футбольному полі закипіла робота, почали монтувати сцену, а на трибуни потягнулися люди. Стадіон, так стадіон – такого наше місто ще не бачило. […]

Політичні партії не звикли балувати виборців конкретними програмами. Зазвичай в них багато обіцянок, але ні слова про те, як вони будуть виконані, і хто саме за них буде відповідати. Яскравим контрастом стала програма “Треба діяти”, презентована Юлією Тимошенко та партією “Батьківщина”. Вперше українцям пропонують не красиву картинку, а реалістичний і швидкий план-графік дій, розрахований по […]

Вже близько тижня місто чекає на відверту розмову із народом двох кандидатів 187 округу. Першим ініціював дебати Вячеслав Неволько, запросивши на дискусію свого опонента Миколу Стефанчука. Попередньо визначилися із датою, місцем та часом. Проте, як повідомив Вячеслав Неволько, останній пункт таки довелося змінити, незважаючи на підписаний раніше меморандум між кандидатами. У ньому, до слова, зазначений […]