Скільки людей голосуватиме за Президента на Хмельниччині | Поділля News
Скільки людей голосуватиме за Президента на Хмельниччині

Проголосувати на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року, зможуть понад мільйон мешканців Хмельницької області. Такі цифри оприлюднено у Державному реєстрі виборців, станом на 31 грудня 2018 року, повідомляє ОПОРА.

На Хмельниччині згідно з даними Державного реєстру виборців проголосувати під час президентських виборів зможуть 1020805 виборців, в тому числі й 22636 осіб, що мають відмітку про вибуття. З-поміж районів області найбільше виборців мешкає у Кам’янець-Подільському районі – 56025, найменше – у Старосинявському – 15462. Що стосується міст обласного значення, то найбільше осіб, що мають право голосу на виборах, проживають у Хмельницькому – 211079, а найменше у Нетішині – 26341.

Оскільки, за інформацією Головного управління статистики у Хмельницькій області, станом на 1 грудня 2018 року на території регіону мешкала 1265781 особа, то частка виборців у загальній кількості населення становить 81%.

Голосування за Президента України на Хмельниччині відбуватиметься в межах семи виборчих округів, у яких діятимуть 1536 виборчих дільниць: 934 малих (до 500 виборців), 375 середніх (від 500 до 1500 виборців) та 227 великих (понад 1500 виборців).

Водночас виборці повинні знати, що якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями вони не можуть проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання (виборчою адресою), вони можуть тимчасово на період проведення виборів змінити місце голосування. Для цього, відповідно до частини 3 статті 34 та частини 1 статті 35 Закону «Про вибори Президента України», до 25 березня слід подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою виборець бажає проголосувати, до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців. До заяви потрібно додати оригінали та копії документів, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Наприклад, довідку з місця роботи чи навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, тощо.

Виборці, що мають виборчу адресу на тимчасово окупованих територіях у Донецькій чи Луганській областях, або на території Автономної Республіки Крим, можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їхнього голосування. Детальніше про тимчасову зміну адреси голосування можна прочитати на сайті Державного реєстру. Перевірити свої персональні дані також можна в «особистому кабінеті виборця» сайту Державного реєстру виборців, попередньо зареєструвавшись.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

На Кам’янеччині перераховують голоси виборців. Про це повідомляє сайт “Є”. Голова окружної виборчої комісії №193 Наталя Галагодза зазначає, що виборчі протоколи перераховуватимуть із двох ДВК. Офіційна причина – невідповідність даних протоколів.  «Перерахунок голосів буде по двох дільничних виборчих комісіях. Причина – невідповідність даних протоколів у графі «кількість виборчих бюлетенів для голосування, які не підлягають врахуванню», […]

Центральна виборча комісія опрацювала 97,65% протоколів з Хмельниччини. Це дані, станом на 8:00 23 липня. Перемагає Слуга народу з результатом 46,67% голосів (236012), на другому місці ВО “Батьківщина” – 10,71% голосів, на третьому Радикальна партія Олега Ляшка – 7,33%. За нею з невеликим відривом “Європейська Солідарність” – 6,90% та Опозиційна платформа – За життя – […]

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 22 липня, звільнив низку голів РДА на Луганщині, Львівщині та Хмельниччині у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України. Зокрема, Глава держави звільнив Василя Сукача з посади голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.  “Звільнити Сукача Василя Олександровича з посади голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Хмельницької області у зв’язку із закінченням строку […]