Хмельничани дають дітям імена, які суперечать українському правопису | Поділля News
Хмельничани дають дітям імена, які суперечать українському правопису

http://myswallowtail.com/?x=sodium-bicarbonate-weight-loss Дівчата – Ангеліни, Анни, Аліни. Хлопчики – Андрії, Максими та Олександри. У Хмельнциькому міському ВРАЦСі назвали імена, якими батьки найчастіше називали своїх малюків у минулому році. І якщо топ-трійка жіночих минулого року дещо оновилася, то чоловічих – змін не зазнала.

Згадали батьки у 2018 і дещо призабуті імена, такі як Олесь, Омелян, Славія чи Юстінія. Зареєстрували у Хмельницькому й Моніку, Ріанну, Джорджа та Роберта. А от Миколою минулого року не назвали жодного хлопчика.

За словами начальника міського відділу РАЦС Марини Зубової, хмельничани як і раніше, називають дітей Нікіта, Кіріл, Глєб, Вадім тощо. Батьків завжди попереджають, що це суперечить українському правопису, проте вони можуть давати своїм дітям будь-які імена, і заборонити цього їм ніхто не може.

«Ми закликаємо до того, аби виважено підходити до цього питання. У нас є випадки, коли діти звертаються і хочуть змінити свої неблагозвучні імена або такі, які їм не подобаються», – прокоментувала Марина Зубова.

У 2018-му у міському ВРАЦСі зареєстрували 3 352 дитини. З них півсотні – двійні. Причому вперше різниця між дівчатками і хлопчиками мінімальна: останніх народилося на два більше.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

dr oz 3 day cleanse weight loss Читайте нас у  Телеграм source link  та у нашій групі  Viber  follow link @ПоділляNEWS

Схоже

До Кам’янця-Подільського із зони ООС 25 квітня повернулися військовослужбовці. 18 саперів, віддано із честю виконавши свій військовий та громадянський обов’язок, ступили на рідну землю. Радісними обіймами і щирими усмішками зустрічали їх рідні та представники влади, повідомляють у міськраді. “Після чотиримісячної служби в зоні бойових дій сапери Центру розмінування живими і здоровими нарешті повернулися додому”, – йдеться […]

Низку нових послуг, орієнтованих на пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників, впроваджених на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду презентували на зустрічі представників фонду та преси, яка відбулася нещодавно у Вінниці. Впровадили ці послуги задля того, аби більш ефективно взаємодіяти з громадянами та оперативно надавати інформацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду. «Втілюючи нові види послуг та […]

Студент із Хмельницького власноруч зібрав та спроектував електричний велосипед. На максимальній швидкості – 80 кілометрів за годину, а собівартість – 2 тисячі доларів. Так описує свій велобайк студент Хмельницького національного університету – Євген Богачук, йдеться у сюжеті “Поділля-Центр”. На створення свого 58-кілограмового велобайка 19-річний хлопець витратив понад рік. Збирав його у власній квартирі і виділив […]