ФСБ Росії вербувала хмельницького прикордонника | Поділля News
ФСБ Росії вербувала хмельницького прикордонника

Федеральна служба безпеки Російської Федерації вербувала полковника запасу до державної зради під час його поїздки до Краснодарського краю. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду.

lazy weight loss Як встановив суд, з 1991 по 1997 роки  чоловік проходив військову службу в ракетній дивізії Збройних Сил України, а з 1997 по 2015 роки проходив військову службу в органах Державної прикордонної служби України. В 2015 року  військовослужбовець звільнився з військової служби в запас Збройних Сил України у військовому званні “полковник запасу”.

У вересні 2018 року чоловік виїхав з території України до Краснодарського краю Російської Федерації, аби відвідати матір. Прибувши до міста, де проживає мати, чоловік по телефону отримав запрошення невстановленого співробітника відділу контррозвідки Управління Федеральної служби безпеки Російської Федерації по Краснодарському краю прибути для проведення бесіди.

“Співробітник відділу контррозвідки запропонував йому здійснювати діяльність, спрямовану на надання допомоги іноземній організації – Федеральній службі безпеки Російської Федерації, в проведенні підривної діяльності на території України з метою завдання шкоди обороноздатності, державній та інформаційній безпеці України”, – повідомляє прес-служба суду.

Втім, повернувшись до України, чоловік проігнорував завдання, які були надані йому представником ФСБ, добровільно повідомив про свій зв’язок з представниками іноземної спецслужби та про отримане завдання.

Суддя Хмельницького міськрайонного суду задовольнив клопотання прокурора та звільнив полковника запасу від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада)  у зв’язку із добровільним повідомленням органів державної влади України про вчинене ним кримінальне правопорушення.

victoria beckham weight loss Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  go site Viber  follow link @ПоділляNEWS

Схоже

На Хмельниччині прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати майже 400 тис. грн бюджетних коштів, призначених на реконструкцію системи опалення у школі в смт Білогір’я. Як встановили правоохоронці, виконавцем вказаних робіт є один із суб’єктів господарювання, який у 2017 році взяв на себе зобов’язання провести роботи на суму 1,3 млн грн. Стан виконання робіт показав […]

У Кам’янці-Подільському поліцейські впродовж години розшукали викрадений автомобіль. За інформацією правоохоронців, злодіями виявились  двоє молодиків 15 і 19 років. Вони пояснили свій вчинок тим, що випили зайвого і вирішили покататися. Як розповіли в поліції, «ВАЗ 2107» викрали сьогодні, 24 квітня, у 24-річного місцевого жителя. Орієнтування на транспортний засіб одразу ж було розіслано усім нарядам поліції, […]

На Хмельниччині до 2 років позбавлення волі засудили жителя Луганської області, який представлявся водієм головного лікаря лікарні та отримував кошти від родичів начебто потерпілих для проведення операції. Про це повідомляє прес-служба апеляційного суду. Зазначається, що чоловік 1985 року народження по телефону домовився із невстановленою досудовим слідством особою на заволодіння коштами потерпілих.  Для цього приїхав у […]