Андрій Шинькович очолив Асоціацію народних депутатів України

У столиці 25 січня зібрались члени Асоціації народних депутатів України. Головна тема зборів – річний звіт та обрання нового Президента Асоціації. Ним став депутат VIII скликання Андрій Шинькович.

“Для мене співпраця із представниками Асоціації – це велика честь, адже тут зібрані люди, які доклали чимало зусиль для розбудови нашої держави і приймали доленосні рішення. Вони бачили, як змінювалась наша держава, і були безпосередніми ініціаторами цих змін. Я переконаний, що і сьогоднішнє покоління депутатів, і наступні – безумовно мають переймати досвід у цих людей, радитись з ними, та спільно випрацьовувати нові моделі державотворення, писати та приймати законопроекти. Тож  вважаю своїм основним завданням на посаді президента Асоціації докласти максимум зусиль, аби налагодити цю співпрацю”, – прокоментував народний депутат України Андрій Шинькович.

Для обговорення порядку денного зібралось чимало представників Парламенту всіх років. Вони переконані, що новий керівник Асоціації запровадить чимало змін.

“У першу чергу, ми не маємо ділитись на скликання, адже немає колишніх народних депутатів. Всі ми є тими, хто певною мірою впливав чи впливає на зміни в нашій державі. Спостерігаючи за діяльністю Андрія Шиньковича, я з впевненістю можу сказати, що це хороша кандидатура. Адже останніми роками він зарекомендував себе депутатом, який сумлінно виконує обов’язки як перед виборцями, так і за трибуною Верховної Ради. Це нова людина в нашій Асоціації, але ми покладаємо на нього великі надії, і звісно, будемо допомагати йому, працювати разом та тим самим активно брати участь у державотворенні”, – відзначив народний депутат України І та ІІ скликань Василь Дурдинець.

Також під час засідання асоціації представники Верховної Ради всіх скликань  направили звернення до чинних парламентарів із проханням долучитись до законотворчої діяльності сьогодення.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Та радили педагогам звернути увагу на кандидата. У робочий час в одній із шкіл Віньковецького району на Хмельниччині відбулась зустріч педагогів із депутатом районної ради і водночас довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Під час зустрічі депутат роздавав газету з агітацією та радив звернути увагу на кандидата, якого представляє. Про це повідомляють […]

За минулий місяць у районних та обласних газетах Хмельниччини ОПОРА зафіксувала 74 матеріали з ознаками замовності на користь тоді ще потенційних кандидатів. Тут і «джинса», і привітання від політиків, і поради для виборців. Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, найчастіше в січні друковані ЗМІ Хмельниччини писали про лідерку ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. ОПОРА нарахувала 39 публікації на […]

У Шепетівці Хмельницької області в наметах «Об’єднання «Самопоміч» роздавали агітаційні матеріали за кандидата на посаду Президента України від цієї політичної сили Андрія Садового. Окремі з них, повідомляє спостерігач ОПОРИ, не містили вихідних даних, як того вимагає виборче законодавство. Агітаційні матеріали без вихідних даних спостерігач ОПОРИ отримував у наметі «Об’єднання «Самопоміч» в Шепетівці 7 та 8 […]