Новини
Увага!

У Хмельницькому тролейбуси частково змінять рух

У зв’язку з продовженням омолодження дерев у Хмельницькому на вулиці Тернопільській буде змінено рух транспорту. Про це повідомляють у міськраді.

Від 4 до 15 лютого, з 8:00 до 17:00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Тернопільській, від вулиці Молодіжної до розворотного кола (зупинка «Завод «Катіон»). Тож буде частково знеструмлено та демонтовано контактну мережу на цій ділянці.

Рух тролейбусів в напрямку заводу Катіон вулицями Інститутською та Тернопільською (на відрізку від вул. Молодіжної до зупинки “Завод “Катіон”) скасовано. Розворот тролейбусів в напрямку міста здійснюватиметься через вулицю Тернопільську (на відрізку від вул. Кам’янецької до вул. Молодіжної), вул. Молодіжну, вул. Інститутську. Тролейбуси, що курсують за маршрутами №№ 7, 11, здійснюватимуть розворот в напрямку міста через Львівське шосе по вул. Тернопільській.

“На період виконання робіт також збільшать кількість одиниць транспортних засобів на автобусному маршруті №52. Схеми руху автобусних маршрутів не змінюються, проте можливі зміни у графіках руху”, – додають у міській раді.

Власників приватного транспорту просять планувати свій маршрут в об’їзд вказаної ділянки.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS