Від дегазації хмельницького сміттєзвалища надійшло майже 1,5 мільйона гривень | Поділля News
Від дегазації хмельницького сміттєзвалища надійшло майже 1,5 мільйона гривень

go here Майже півтора мільйона гривень від дегазації хмельницького сміттєзвалища надійшло на рахунок “Спецкомунтрансу” у 2018 році від чернігівського підприємства “Біогаз Енерджі. Рік тому воно почало переробляти метан на електроенергію. Гроші спрямували для потреб самого полігону твердих побутових відходів. А ще таким чином вдалося убезпечити звалище від загорянь.

get link Представники чернігівського підприємства “Біогаз Енерджі” пробурили на звалищі півсотні свердловин глибиною 12 метрів для викачування газу. За словами інженера-енергетика компанії Євгена Окулика, спочатку метан потрапляє до газозбірної гребінки, звідти – до дегазаційної установки.

“На дегазаційній установці стоїть мотор загальною потужність 659 кВт⋅год  електроенергії. Нині він генерує 500 кВт⋅год елетроенергії. У циліндрах запалюється суміш, прокручується генератор і таким чином генерується електрична енергія”, – каже інженер.

“За угодою, чернігівчани перераховують 13 відсотків коштів від перероблення біогазу на електроенергію на рахунок хмельницького комунального підприємства “Спецкомунтранс”. Нині щомісяця комунальники отримують 120-130 тисяч гривень. Гроші ідуть на оновлення техніки полігону твердих побутових відходів”, — коментує директор МКП “Спецкомунтранс” Олександр Зімін.

“На полігоні працює техніка, працюють бульдозери, термін експлуатації яких вже давно вийшов. Але їх потрібно підтримувати, робота не зупиняється. Саме ремонт цієї техніки тягне велику частину цих коштів”.

Кошти від дегазації  ідуть також і на придбання ділянок для подальшої рекультивації сміттєзвалища та зведення сміттєпереробного заводу. А ще дегазація дає можливість убезпечити полігон від загорянь. Минулоріч тут не сталося жодної пожежі через метан. В той час, як раніше полігон горів 4-5 разів на рік.

http://myswallowtail.com/?x=no-weight-loss Читайте нас у  Телеграм click  та у нашій групі  Viber  follow link @ПоділляNEWS

Схоже

Блакитне паливо для українців з 1 травня цього року стане на 300 гривень дешевшим. Минулого тижня під час засідання Кабінету міністрів України його очільник Володимир Гройсман висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу. «Це другий раз, коли я поставив жорстку вимогу перед «Нафтогазом» […]

З березня цього року ПриватБанк та міжнародна платіжна система Visa спільно з 17 візовими центрами VFS Global з різних міст України надають можливість отримати 20% знижку за будь-яку послугу візового центру – від консультацій до оформлення робочої візи. До цього проекту підключено і візовий центр VFS Global у Хмельницькому, що працює за адресою: вул. Водопровідна, […]

Експортери Хмельниччини отримали майже тисячу сертифікатів EUR.1 для продажу товарів на європейському ринку. Про це повідомили у ДФС області. “Цього року Хмельницькою митницею ДФС уже оформлено 925 сертифікатів EUR.1 підприємствам-експортерам для реалізації продукції, виробленої ними, у країнах Європейського Союзу. У числі постійних отримувачів євросертифіката – близько ста підприємств Хмельниччини”, – йдеться у повідомленні. Як зазначають […]