У Кам'янці зустріч із кандидатом завершилась конфліктом через "провокації" | Поділля News
У Кам’янці зустріч із кандидатом завершилась конфліктом через “провокації”

У Кам’янці-Подільському під час зустрічі Анатолія Гриценка з мешканцями міста виник конфлікт з представниками проекту “Скажений Доброволець” та ДУК “Правий Сектор”. Як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, активістів звинуватили в провокаціях та порушенні громадського порядку та навіть вивели із зали.

http://myswallowtail.com/?x=best-weight-loss-products-for-women Зустріч Анатолія Гриценка з виборцями відбувалася 2 лютого у Кам’янець-Подільському міському будинку культури. Кандидат не відповідав на запитання представників “Скаженого Добровольця” та командира 7-ї резервної сотні ДУК “Правий сектор” Олександра Попова з Кам’янця-Подільського, які ті викрикували із зали. Запитували, зокрема: чому під час Майдану Анатолій Гриценко відпочивав в Італії, як він доклався до участі у війні, де був під час Майдану, яким способом хоче здобути мир.

Кілька присутніх у залі чоловіків намагалися перешкодити представникам “Скаженого Добровольця” та ДУК “Правий Сектор” звертатися до кандидата і вигукували: “Провокаторам ганьба!”, “Провокатор-порохобот”.

click

Про інцидент “Скажений Доброволець” повідомив на своїй сторінці у Facebook, розмістивши відповідне відео. На сторінці Олександра Попова також є відео конфлікту і його коментар.

Сам кандидат, як повідомляє спостерігач ОПОРИ, який був присутній на заході, зазначив, що ці люди їздять за ним на всі зустрічі і задають одні й ті ж запитання, звинуватив їх у провокаціях, а також сказав, що це влада використовує атовців, щоб втриматися на посадах. Анатолій Гриценко погрожував чоловікам, якщо ті не припинять викрикувати, за допомогою своєї охорони вивести їх із зали. Коли Олександр Попов звернувся до кандидата вдруге, їх таки вивели із приміщення.

“У коридорі Будинку культури у представників «Скаженого Добровольця» та ДУК «Правий сектор»  відбулась розмова з правоохоронцями. За словами поліцейських, чоловіків вивели, бо ті порушували громадський порядок. Самі ж «порушники» заперечили, сказавши, що лише хотіли почути відповіді на свої питання під час публічного заходу. Зрештою представник поліції вибачився за те, що був змушений вивести їх із зали, потиснув чоловікам руки і попросив залишити будівлю”, – розповів спостерігач.

Як пояснили спостерігачеві ОПОРИ самі «скажені добровольці», вони представляють «різні організації, колишніх добровольців». Підтвердили, що їздять за Гриценком, щоб почути відповіді на свої запитання, але він не відповідає та звинувачує їх у провокаціях. Повідомили також, що мають питання і до інших кандидатів і при нагоді відвідуватимуть їхні зустрічі з виборцями.

На сторінці “Громадянська Позиція Кам’янець-Подільський” ситуацію, що відбулася під час зустрічі кандидата з виборцями, прокоментували так: «Слід сказати, що, на жаль, не обійшлося без прикрого інциденту. Декілька молодих людей спеціально прийшли на зустріч з метою здійснення провокації. При цьому повністю відкидаємо звинувачення, що кандидат в Президенти намагався уникнути незручних питань тощо. На будь-яке питання пан Анатолій готовий був дати відповідь, якщо б воно звучало в коректній формі, без відкритих образ, вигуків, намагання з самого початку звести зустріч в формат перепалки та взаємних звинувачень. Прикро, що до такої тактики вдаються ті, хто розглядався в якості союзників у боротьбі проти спільних суперників, хто мав би скласти єдиний демократичний проєвропейський фронт для протистояння олігархату й тим, хто бажає реваншу та повернення до часів режиму Януковича».

За словами юридичної радниці Громадянської мережі ОПОРА Тетяни Юзвяк, в зазначеному випадку відсутній склад такого адміністративного правопорушення як дрібне хуліганство. З поширеного відео вбачається, що особи наполегливо вимагали відповісти на свої питання, проте це відбувалося без образливих звернень та інших дій, що порушують громадський порядок. Юристка також нагадує, що кандидатам слід бути більш терпимими та відкритими до критики на свою адресу, адже вони є політичними діячами, які претендують на зайняття посту Президента, а отже є публічними особами.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині виявили недобросовісну рекламу кандидата.

 

follow link Читайте нас у  go to link Телеграм what is paleo diet for weight loss  та у нашій групі  click Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Розпочати земельну реформу можна лише після написання та схвалення закону про ринок землі, каже народний депутат Сергій Лабазюк. За його словами, ініціатором документу може бути Президент, Кабінет міністрів України або ж народні депутати. “Але приймати законопроект буде ВР. І найголовніше, аби він зміг захистити власників земельних паїв, відстояти інтереси агровиробників і забезпечити інтереси держави в […]

Жителі Хмельниччини отримують дзвінки з різних номерів, стаціонарного, мобільного та прихованого, під час яких у записі голосом, схожим на голос Петра Порошенка, просять підтримати курс кандидата на виборах. Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ. “На мобільні телефони спостерігачів ОПОРИ на Хмельниччині 18 квітня тричі телефонували і просили підтримати курс Петра Порошенка. Дзвінки надходили зі стаціонарного (+380443645588), […]

За інформацією Державного реєстру виборців, до другого туру президентських виборів 8907 виборців, чиє місце проживання зареєстроване в Хмельницькій області, тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. На Хмельниччині віддаватимуть свій голос за Президента 4232 мешканці інших регіонів. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. До другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня […]