У Кам’янці зустріч із кандидатом завершилась конфліктом через “провокації”

У Кам’янці-Подільському під час зустрічі Анатолія Гриценка з мешканцями міста виник конфлікт з представниками проекту “Скажений Доброволець” та ДУК “Правий Сектор”. Як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, активістів звинуватили в провокаціях та порушенні громадського порядку та навіть вивели із зали.

Зустріч Анатолія Гриценка з виборцями відбувалася 2 лютого у Кам’янець-Подільському міському будинку культури. Кандидат не відповідав на запитання представників “Скаженого Добровольця” та командира 7-ї резервної сотні ДУК “Правий сектор” Олександра Попова з Кам’янця-Подільського, які ті викрикували із зали. Запитували, зокрема: чому під час Майдану Анатолій Гриценко відпочивав в Італії, як він доклався до участі у війні, де був під час Майдану, яким способом хоче здобути мир.

Кілька присутніх у залі чоловіків намагалися перешкодити представникам “Скаженого Добровольця” та ДУК “Правий Сектор” звертатися до кандидата і вигукували: “Провокаторам ганьба!”, “Провокатор-порохобот”.

Про інцидент “Скажений Доброволець” повідомив на своїй сторінці у Facebook, розмістивши відповідне відео. На сторінці Олександра Попова також є відео конфлікту і його коментар.

Сам кандидат, як повідомляє спостерігач ОПОРИ, який був присутній на заході, зазначив, що ці люди їздять за ним на всі зустрічі і задають одні й ті ж запитання, звинуватив їх у провокаціях, а також сказав, що це влада використовує атовців, щоб втриматися на посадах. Анатолій Гриценко погрожував чоловікам, якщо ті не припинять викрикувати, за допомогою своєї охорони вивести їх із зали. Коли Олександр Попов звернувся до кандидата вдруге, їх таки вивели із приміщення.

“У коридорі Будинку культури у представників «Скаженого Добровольця» та ДУК «Правий сектор»  відбулась розмова з правоохоронцями. За словами поліцейських, чоловіків вивели, бо ті порушували громадський порядок. Самі ж «порушники» заперечили, сказавши, що лише хотіли почути відповіді на свої питання під час публічного заходу. Зрештою представник поліції вибачився за те, що був змушений вивести їх із зали, потиснув чоловікам руки і попросив залишити будівлю”, – розповів спостерігач.

Як пояснили спостерігачеві ОПОРИ самі «скажені добровольці», вони представляють «різні організації, колишніх добровольців». Підтвердили, що їздять за Гриценком, щоб почути відповіді на свої запитання, але він не відповідає та звинувачує їх у провокаціях. Повідомили також, що мають питання і до інших кандидатів і при нагоді відвідуватимуть їхні зустрічі з виборцями.

На сторінці “Громадянська Позиція Кам’янець-Подільський” ситуацію, що відбулася під час зустрічі кандидата з виборцями, прокоментували так: «Слід сказати, що, на жаль, не обійшлося без прикрого інциденту. Декілька молодих людей спеціально прийшли на зустріч з метою здійснення провокації. При цьому повністю відкидаємо звинувачення, що кандидат в Президенти намагався уникнути незручних питань тощо. На будь-яке питання пан Анатолій готовий був дати відповідь, якщо б воно звучало в коректній формі, без відкритих образ, вигуків, намагання з самого початку звести зустріч в формат перепалки та взаємних звинувачень. Прикро, що до такої тактики вдаються ті, хто розглядався в якості союзників у боротьбі проти спільних суперників, хто мав би скласти єдиний демократичний проєвропейський фронт для протистояння олігархату й тим, хто бажає реваншу та повернення до часів режиму Януковича».

За словами юридичної радниці Громадянської мережі ОПОРА Тетяни Юзвяк, в зазначеному випадку відсутній склад такого адміністративного правопорушення як дрібне хуліганство. З поширеного відео вбачається, що особи наполегливо вимагали відповісти на свої питання, проте це відбувалося без образливих звернень та інших дій, що порушують громадський порядок. Юристка також нагадує, що кандидатам слід бути більш терпимими та відкритими до критики на свою адресу, адже вони є політичними діячами, які претендують на зайняття посту Президента, а отже є публічними особами.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині виявили недобросовісну рекламу кандидата.

 

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Під час візиту на Хмельниччину кандидат на посаду Президента України Олег Ляшко агітував виборців голосувати за його кандидатуру, використовуючи расистські заклики. Ще обіцяв на законодавчому рівні знизити ціни за комунальні послуги, підняти удвічі пенсії, здешевити газ та впровадити окремі виплати селянам на худобу. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА. Як зазначається, Олег Ляшко 16 […]

Учора, 19 лютого, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк звітував про свою роботу за 2018 рік у великій залі Палацу культури. Під час звіту очільник міста відповів на запитання, які турбують нетішинську громаду. “Нетішинська самооборона” зібрала у Фейсбуці реакцію місцян на звіт. Нетішинці відзначили гарну організацію виступу, втім, обурені, що не почули відповіді на болючі запитання. […]

Та радили педагогам звернути увагу на кандидата. У робочий час в одній із шкіл Віньковецького району на Хмельниччині відбулась зустріч педагогів із депутатом районної ради і водночас довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Під час зустрічі депутат роздавав газету з агітацією та радив звернути увагу на кандидата, якого представляє. Про це повідомляють […]