У Хмельницькому першокласники підуть до школи за місцем прописки | Поділля News
У Хмельницькому першокласники підуть до школи за місцем прописки

http://myswallowtail.com/?x=vegetable-juice-for-weight-loss Від лютого у навчальних закладах стартував запис дітей до першого класу. Цьгогоріч зарахування першачків знову відбуватиметься за територіальним принципом. У НВО № 5 прийняли вже 75 заяв від батьків.

«З них половина – наш мікрорайон, і ті діти, які мають теж перевагу, тому що старші навчаються теж у нашому навчальному закладі, – пояснює заступник директора НВО №5 Валентина Паламарчук. – І половину заяв ми отримали від батьків, які проживають в інших мікрорайонах».

source link На 2019-2020 навчальний рік у цій хмельницькій школі планують набрати чотири перших класи. І вже зараз директор Андрій Яківчук прогнозує: заяв від батьків може бути більше, ніж очікувалося спочатку, оскільки школа розташована у середмісті.

Всього у Хмельницькому до перших класів планують набрати близько чотирьох тисяч школярів. Місце реєстрації можна буде підтвердити лише офіційними документами.

Багато дітей зареєстровані за однією адресою, наприклад, у бабусі-дідуся, а проживають за з батьками, які винаймають житло, за іншою, – коментує в.о. директора Департаменту  освіти і науки Людмила Корнієцька. І підтвердити свою адресу проживання не мають чим. Тож має бути офіційно винаймана квартира, з офіційною угодою – тоді це може бути прийняте, як доказ, що дитина тут проживає. Якщо таких документів немає, вважається, що дитина прописана за іншою адресою.

З переліком вулиць, розташованих на території обслуговування навчального закладу, можна ознайомитися на його сайті або на сторінці у Фейсбук. Освітяни визнають: часто буває так, що будинок поряд зі школою до території обслуговування не відноситься. Проте обіцяють зрештою знайти компроміс, бо за умови наявних місць у школі, туди зможуть потрапити й діти з інших мікрорайонів.

Детільніше – у сюжеті МТРК Місто

enter site

enter Читайте нас у  follow site Телеграм source site  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У малій залі Хмельницької міської ради стартували громадсько-політичні студії «Школа сучасних лідерів». Про це повідомляє прес-служба міськради. Цього разу участь у тренінговій програмі беруть студенти коледжів Хмельницького. Уже вчетверте активна молодь міста зібралася для того, щоб покращити свої знання та дізнатися щось нове в рамках «Школи сучасних лідерів». Під час першого дня студенти працюють із […]

Відповідне рішення ухвалили депутати на засідання сесії міськради. За словами в.о. директорки міського Департаменту освіти на науки Людмили Корнієцької, у закладах середньої освіти Хмельницького вже у квітні мають з’явитися 28 посад шеф-кухарів та 22 – помічника кухаря. «Якщо у школі харчується понад 200 дітей, відповідно до розрахунку має бути 2 кухаря. А школи у нас […]

На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2019 році на Хмельницьку область виділено кошти в сумі 43 063,4 тис. грн. Про це повідомили у прес-службі ОДА. З цих грошей 35 566,5 тис. грн. витратять на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових […]