У Хмельницькому першокласники підуть до школи за місцем прописки | Поділля News
У Хмельницькому першокласники підуть до школи за місцем прописки

Від лютого у навчальних закладах стартував запис дітей до першого класу. Цьгогоріч зарахування першачків знову відбуватиметься за територіальним принципом. У НВО № 5 прийняли вже 75 заяв від батьків.

«З них половина – наш мікрорайон, і ті діти, які мають теж перевагу, тому що старші навчаються теж у нашому навчальному закладі, – пояснює заступник директора НВО №5 Валентина Паламарчук. – І половину заяв ми отримали від батьків, які проживають в інших мікрорайонах».

На 2019-2020 навчальний рік у цій хмельницькій школі планують набрати чотири перших класи. І вже зараз директор Андрій Яківчук прогнозує: заяв від батьків може бути більше, ніж очікувалося спочатку, оскільки школа розташована у середмісті.

Всього у Хмельницькому до перших класів планують набрати близько чотирьох тисяч школярів. Місце реєстрації можна буде підтвердити лише офіційними документами.

Багато дітей зареєстровані за однією адресою, наприклад, у бабусі-дідуся, а проживають за з батьками, які винаймають житло, за іншою, – коментує в.о. директора Департаменту  освіти і науки Людмила Корнієцька. І підтвердити свою адресу проживання не мають чим. Тож має бути офіційно винаймана квартира, з офіційною угодою – тоді це може бути прийняте, як доказ, що дитина тут проживає. Якщо таких документів немає, вважається, що дитина прописана за іншою адресою.

З переліком вулиць, розташованих на території обслуговування навчального закладу, можна ознайомитися на його сайті або на сторінці у Фейсбук. Освітяни визнають: часто буває так, що будинок поряд зі школою до території обслуговування не відноситься. Проте обіцяють зрештою знайти компроміс, бо за умови наявних місць у школі, туди зможуть потрапити й діти з інших мікрорайонів.

Детільніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Відповідно до концепції «Нова українська школа» усі першокласники мають бути забезпечені індивідуальними партами. Це мобільні робочі місця, які легко трансформуються для групової роботи. Станом на сьогодні, 15 липня, хмельницькі школи на 80% забезпечені індивідуальними партами, повідомляють у міській раді. Наразі придбано 3298 парт з 4171 запланованих. На закупівлю меблів передбачені кошти з міського та державного […]

Найрозумніші цьогорічні випускники хмельницьких шкіл отримали золоті та срібні медалі. Загалом щасливчиками стали 148 хлопців і дівчат. Найбільшою кількістю нагороджених відзначилися сім навчальних закладів міста, серед яких лідирує ліцей №17. У цілому його учні отримали 24 медалі. Здобуті у наполегливій одинадцятирічній праці відзнаки, під час урочистостей, вручав міський голова. Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

На вчорашній сесії Хмельницької міської ради депутати прийняли рішення про резервування земельної ділянки під новий навчальний заклад. “Ділянка розташована по вулиці Січових Стрільців, – каже міський голова Олександр Симчишин. – Ми дуже добре розуміємо, що навіть відкриття нового НВК, яке добудовується, не забезпечить Озерну освітніми закладами повністю. Тому, цілком можливо, що вже у 2021 році […]