На Хмельниччині на одну вакансію претендують сім безробітних | Поділля News
На Хмельниччині на одну вакансію претендують сім безробітних

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,1 тис. вакансій. Понад 1 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

«Сьогодні ринок праці має найбільший попит на робітничі професії. Майже 65% вакансій – професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг, – повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня – Аби задовільнити потреби роботодавців, служба зайнятості пропонує послугу з професійного навчання. Так у січні цього року, 324 особи проходили навчання під замовлення 217 роботодавців».

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 24,1% вакансій було укомплектовано, на одну вакансію претендували 7 безробітних. Середній розмір оплати праці становив 5345,3грн.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  1,1 тис. осіб, в тому числі 478 зареєстрованих безробітних, 373 – були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Серед безробітних 46,6% складали жінки, 29,2% – молодь віком до 35 років, 41,4% –  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 57,0% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

До відома: станом на 1 лютого 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 14,6 тис. осіб, актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області у травні становила 8358 грн, що в 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн), проте на 18,4% нижче, ніж у середньому по Україні. Про це повідомили в обласному управлінні статистики. Вище середнього рівня по області була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності […]

Професійне навчання займає важливе місце в системі заходів державної служби зайнятості щодо працевлаштування незайнятих громадян. «На сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися та освоювати суміжні професії. Тому, служба зайнятості пропонує послуги з професійного навчання. Адже після завершення навчання гарантія працевлаштування становить майже 100%», – наголошує директор Хмельницького обласного центру […]

Більшість зареєстрованих машин входила у ціновий діапазон 17-35 тисяч доларів, а середня вартість кожного авто склала 29 тисяч доларів. Найпопулярнішою маркою в регіоні було Renault. Подоляни придбали 69 автомобілів цього бренду на суму $1,1 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua. Всього у першому кварталі 2019 року в Хмельницькому та області зареєстрували 380 нових […]