Новини
Статистика

На Хмельниччині на одну вакансію претендують сім безробітних

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,1 тис. вакансій. Понад 1 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

«Сьогодні ринок праці має найбільший попит на робітничі професії. Майже 65% вакансій – професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг, – повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня – Аби задовільнити потреби роботодавців, служба зайнятості пропонує послугу з професійного навчання. Так у січні цього року, 324 особи проходили навчання під замовлення 217 роботодавців».

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 24,1% вакансій було укомплектовано, на одну вакансію претендували 7 безробітних. Середній розмір оплати праці становив 5345,3грн.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  1,1 тис. осіб, в тому числі 478 зареєстрованих безробітних, 373 – були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Серед безробітних 46,6% складали жінки, 29,2% – молодь віком до 35 років, 41,4% –  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 57,0% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

До відома: станом на 1 лютого 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 14,6 тис. осіб, актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS