На Хмельниччині на одну вакансію претендують сім безробітних | Поділля News
На Хмельниччині на одну вакансію претендують сім безробітних

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось go here 4,1 тис. вакансій. Понад go to link 1 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

«Сьогодні ринок праці має найбільший попит на робітничі професії. Майже 65% вакансій – професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг, – повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня – Аби задовільнити потреби роботодавців, служба зайнятості пропонує послугу з професійного навчання. Так у січні цього року, follow url 324 особи проходили навчання під замовлення go here 217 роботодавців».

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості see url 24,1% вакансій було укомплектовано, на одну вакансію претендували 7 безробітних. Середній розмір оплати праці становив http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-sagging-skin 5345,3грн.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила   1,1 тис. осіб, в тому числі 478 зареєстрованих безробітних, 373 – були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Серед безробітних 46,6% складали жінки, 29,2% – молодь віком до 35 років, 41,4% –  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 57,0% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

До відома: станом на 1 лютого 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 14,6 тис. осіб, актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Більшість зареєстрованих машин входила у ціновий діапазон 17-35 тисяч доларів, а середня вартість кожного авто склала 29 тисяч доларів. Найпопулярнішою маркою в регіоні було Renault. Подоляни придбали 69 автомобілів цього бренду на суму $1,1 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua. Всього у першому кварталі 2019 року в Хмельницькому та області зареєстрували 380 нових […]

З початку року суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області спрямували 702 мільйони гривень податкових платежів до державного бюджету. Це на 85 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. На Хмельниччині головним сегментом наповнення держбюджету є податок на додану вартість. Як результат, збір ПДВ забезпечено у сумі 358 мільйонів гривень, що на 50 мільйонів більше, […]

Згідно з даними групи “Рейтинг”, 78% мешканців Хмельниччини вважають Росію країною-агресором. Ще 15% не вважають її такою, а 7% важко визначитися. Відповідну інформацію оприлюднив у Фейсбуці політолог, кандидат політичних наук Михайло Басараб. З такими даними Хмельницька область у рейтингу ставлення українців до росіян займає 9-те місце. Загалом же 63% українців вважають Росію агресором. “Завжди орієнтуюся на […]