На Хмельниччині на одну вакансію претендують сім безробітних

У січні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 4,1 тис. вакансій. Понад 1 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області.

«Сьогодні ринок праці має найбільший попит на робітничі професії. Майже 65% вакансій – професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг, – повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня – Аби задовільнити потреби роботодавців, служба зайнятості пропонує послугу з професійного навчання. Так у січні цього року, 324 особи проходили навчання під замовлення 217 роботодавців».

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 24,1% вакансій було укомплектовано, на одну вакансію претендували 7 безробітних. Середній розмір оплати праці становив 5345,3грн.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  1,1 тис. осіб, в тому числі 478 зареєстрованих безробітних, 373 – були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Серед безробітних 46,6% складали жінки, 29,2% – молодь віком до 35 років, 41,4% –  особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 57,0% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

До відома: станом на 1 лютого 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 14,6 тис. осіб, актуальними були 2,1 тис. вакансій, на одну вакансію претендували 7 безробітних.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

За 2018 рік на Хмельниччині через ЦНАПи надано майже 417 тис. адміністративних по­слуг, що на 19,8% більше ніж у попередньому році. Про це йшлося на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації. “Найбільшу частку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАПи, становлять послуги з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації місця […]

У 2018 році в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 31,9 тис. вакансій, що на 17,3% більше ніж у 2017 році. Середня тривалість укомплектування вакансій становила 13 днів, на одну вакансію претендували 8 осіб, повідомляє прес-служба Хмельницького обласного центру зайнятості. Майже 65% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують […]

Станом на 1 січня 2019 року нотаріальне обслуговування мешканців Хмельницької області здійснювали 26 державних нотаріусів, 141 приватний нотаріус та 2 нотаріуса Хмельницького обласного державного нотаріального архіву. Зокрема,  впродовж 2018 року управлінням юстиції було зареєстровано діяльність 8 приватних нотаріусів, припинили свою діяльність 5 приватних нотаріусів. Також відзначається тенденція до збільшення кількості державних нотаріусів в області. Зокрема, […]