У Хмельницькому з'явиться притулок для тварин за понад 16 мільйонів гривень | Поділля News
У Хмельницькому з’явиться притулок для тварин за понад 16 мільйонів гривень

У Хмельницькому визначилися з долею центру поводження з тваринами КП «Надія». Проектно-кошторисну документацію для зведення цього закладу розробили ще торік. А нині управління житлово-комунального господарства міськради оголосило про проведення закупівлі робіт для будівництва притулку.

Центр розташовуватиметься за адресою вул. Заводська, 165, поряд з м’ясокомбінатом.  За словами начальника управління ЖКГ Василя Новачка, у цьогорічний бюджет закладено 2 мільйони гривень для робіт, пов’язаних з центром. Кінцева ж загальна вартість проекту суттєво дорожча. Та може перевищувати 16 мільйонів гривень.

«Проект дороговартісний. Тому що ґрунт там торф’яний. Тобто перед зведенням капітальних  споруд будуть забиватися сваї. Окрім того, там немає жодних мереж – ні води, ні каналізації, ні світла. Все це треба буде додатково тягнути», – відзначив Василь Новачок.

На Заводській мають з’явитися вольєри, господарське приміщення, станція біологічної очистки та будинок охорони. Дорога до майбутнього притулку має бути заасфальтована.

Очікується, що у центрі зможуть одночасно перебувати близько 100 бродячих тварин. Їх стерилізуватимуть та деякий час утримуватимуть у притулку. Також туди ж спрямовуватимуть і агресивних тварин. Окрім того, працівники центру спільно з волонтерами працюватимуть над прилаштуванням бездомних  чотирилапих у добрі руки.

Наразі комунальники не знають точної кількості безпритульних тварин у Хмельницькому. Називають цифри – від 1000 до 5000. За словами Василя Новачка, цьогоріч у місті проведуть перерахунок за методикою українського зоозахисника Віктора Копача.  

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Сьогодні, 22 березня, відбулося позарчегове засідання Старокривинської сільської ради, скликане на вимогу громади. Головним питанням порядку денного було надання згоди про добровільне приєднання до Нетішина. Після “гарячих” дискусій депутатів, місцевих активістів та усіх небайдужих кривинців, сільські обранці проголосували за об’єднання громади з Нетішином. Відтак, з 13 присутніх депутатів, 11 – проголосували за, 2 – проти, […]

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснюють небайдужі волонтери. З міського бюджету не буде витрачено жодної гривні, повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Головна скульптура пам’ятного знаку, яка за декілька тижнів має з’явитися на проспекті Курчатова, […]

Спеціалізоване навчальне програмне забезпечення для тестування при прийомі на роботу операторів скануючих систем було надане за запитом ДФС у березні програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (BXBS) Посольства США в Україні. У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС експерти компанії «Renful Premier Technologies» здійснили інсталяцію програмного забезпечення та провели навчальний […]