Інструктори НАТО тренують бійців 8-го полку спецпризначення на Хмельниччині | Поділля News
Інструктори НАТО тренують бійців 8-го полку спецпризначення на Хмельниччині

На Хмельниччині триває підвищений курс Advance за класифікацією НАТО – підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Про це повідомляють у відділені спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони.

Зокрема 7 березня спецпризначенці під керівництвом військових інструкторів з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та штатного підрозділу інструкторів полку проходили стрес-тест з вогневої підготовки за курсом Advance.

“Стрес-тест – комплексна вправа на швидкість де оцінюється майстерність володіння штатною стрілецькою зброєю в поєднанні з фізичними навантаженнями і реагуванням на різного роду ввідні, які під час її виконання надходять від інструкторів”, – підкреслив офіцер групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ полку старший лейтенант Олег Фугело.

Як відбуваються навчання: військовослужбовець від місця старту долає 130-150 метрів, стріляє з автомата по різних мішенях лежачи, з коліна, в русі, з правого, лівого плеча, із-за різного типу укриттів. Потім приховано пересувається до визначеного місця, знову стріляє, після чого має тягнути важкий ящик з умовним боєкомплектом. І знову стрільба на ураження з укриття: справа, зліва, зверху – до повного знищення. Наприкінці дистанції треба з десяток метрів протягнути вантаж на мотузці і здолати ще сотню метрів, обігнати при цьому інструктора і пересікти фінішну лінію.

Командир підрозділу спецпризначенців каже, що усі його підлеглі із завданням справились: хтось – краще, хтось – гірше.

“Найголовніше – безцінний досвід передових методик підготовки спецпризначенців у володінні зброєю, який використовують кращі армії НАТО. Ефективні навички та вміння відпрацьовані до автоматизму в поєднанні з хорошою фізичною, психологічною підготовкою – бажаний результат нашої щоденної співпраці у класах та в полі”, – переконаний офіцер.

Вже наступного тижня спецпризначенці відпрацьовуватимуть тактику дій груп в умовах міської місцевості.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Урочиста передача відремонтованого автомобіля відбулася вчора, 13 березня, у ремонтній зоні транспортного цеху ХАЕС. У заході взяли участь генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко, міський голова Нетішина Олександр Супрунюк, керівники та працівники транспортного цеху, командири військових формувань. До відправки на електростанцію транспортний засіб був у незадовільному зіпсованому стані, бо активно використовувався у бойових операціях. За […]

У рамках всеукраїнської акції до Дня добровольця в Хмельницькому 14 березня об 11.00 влаштують флешмоб. До нього долучається військовий оркестр 8 окремого полку спеціального призначення. Як повідомляють у відділенні спецкореспондентів інформагентства Міноборони, флешмоб відбудеться біля пам’ятника Богдану Хмельницькому, що біля залізничного вокзалу станції “Хмельницький”. “В нашому репертуарі будуть композиції, які звучали минулого року на військовому […]

У рамках ротації сьогодні, 4 березня, на Схід відправилися військовослужбовці з Кам’янця-Подільського. Про це повідомили у міській раді. На ротацію поїхали сто бійців, які виконуватимуть там свій військовий обов’язок впродовж шести місяців. Провести військових прийшли представники влади, громадськість, рідні та близькі оборонців. Вони побажали команді мирної служби і якнайшвидшого повернення додому. А благословив військових на […]