Інструктори НАТО тренують бійців 8-го полку спецпризначення на Хмельниччині | Поділля News
Інструктори НАТО тренують бійців 8-го полку спецпризначення на Хмельниччині

click here На Хмельниччині триває підвищений курс Advance за класифікацією НАТО – підготовка одного з підрозділів загону 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Про це повідомляють у відділені спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони.

Зокрема 7 березня спецпризначенці під керівництвом військових інструкторів з держав-членів Північноатлантичного Альянсу та штатного підрозділу інструкторів полку проходили стрес-тест з вогневої підготовки за курсом Advance.

“Стрес-тест – комплексна вправа на швидкість де оцінюється майстерність володіння штатною стрілецькою зброєю в поєднанні з фізичними навантаженнями і реагуванням на різного роду ввідні, які під час її виконання надходять від інструкторів”, – підкреслив офіцер групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ полку старший лейтенант Олег Фугело.

Як відбуваються навчання: військовослужбовець від місця старту долає 130-150 метрів, стріляє з автомата по різних мішенях лежачи, з коліна, в русі, з правого, лівого плеча, із-за різного типу укриттів. Потім приховано пересувається до визначеного місця, знову стріляє, після чого має тягнути важкий ящик з умовним боєкомплектом. І знову стрільба на ураження з укриття: справа, зліва, зверху – до повного знищення. Наприкінці дистанції треба з десяток метрів протягнути вантаж на мотузці і здолати ще сотню метрів, обігнати при цьому інструктора і пересікти фінішну лінію.

Командир підрозділу спецпризначенців каже, що усі його підлеглі із завданням справились: хтось – краще, хтось – гірше.

“Найголовніше – безцінний досвід передових методик підготовки спецпризначенців у володінні зброєю, який використовують кращі армії НАТО. Ефективні навички та вміння відпрацьовані до автоматизму в поєднанні з хорошою фізичною, психологічною підготовкою – бажаний результат нашої щоденної співпраці у класах та в полі”, – переконаний офіцер.

Вже наступного тижня спецпризначенці відпрацьовуватимуть тактику дій груп в умовах міської місцевості.

go Читайте нас у  go to link Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Авіатори з Хмельниччини посилять морську піхоту на території проведення Операції об’єднаних сил. В Старокостянтинівській бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись урочисті проводи військовослужбовців, що відбули для виконання бойових завдань у складі ООС. Про це повідомили у Міноборони. Серед тих, хто поповнить ряди морських піхотинців, – здебільшого досвідчені військовослужбовці, більшість з них вже мають бойовий […]

Бойовий склад Старокостянтинівської бригади тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, поповнився ще одним відремонтованим на Миколаївському авіаремонтному заводі «НАРП» літаком СУ-24М. Про це повідомили у Міноборони. “На підприємстві були перевірені, відремонтовані або замінені усі вузли та агрегати. Після закінчення ремонту, досвідчений екіпаж зі складу Старокостянтинівської бригади провів льотні випробування літака”, – йдеться […]

Хмельницькі спецпризначенці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проводять тактико-спеціальне навчання з десантуванням груп в умовний тил противника. Там бійці виконують розвідувально-диверсійні та інші спеціальні завдання, повідомили у Генштабі. Стрибки з парашутом воїни-спецпризначенці виконують з десантних парашутних систем, як з круглими куполами, так і з куполами типу «Крило». Вони успішно використовують й нові вантажні парашутні […]