У лікарню Кам'янця купили сучасне обладнання за 618 тисяч гривень | Поділля News
У лікарню Кам’янця купили сучасне обладнання за 618 тисяч гривень

У Кам’янці для перинатального центру придбали сучасне обладнання для проведення операцій в малоінвазивній гінекології. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

“До сьогодні в нашому перинатальному центрі не було такого устаткування. Змогли придбати спеціальне обладнання для проведення операцій в малоінвазивній гінекології. Його вартість – 618 тис. грн. Важлива річ, бо в сучасній медицині без неї ніяк”, – написав міський голова.

Як він зазначив, забезпечення медичних закладів  необхідною апаратурою на цьому не припиниться.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Славутській центральній районній лікарні триває процес реформування: її перетворюють у комунальне некомерційне підприємство. Як пояснюють у районній раді, це не лише зміна статусу, а й покращення матеріальної бази підприємства. Відтак, уже розпочали капітальний ремонт інфекційного відділення, а торік за рахунок коштів районного бюджету там замінили покрівлю. “В поточному році для проведення ремонту інфекційного відділення […]

Договори з аптечними закладами міста Славута на 2019 рік на відпуск лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” були заключні комунальним закладом Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.Михайлова, засновником якої є Славутська районна рада, а головним розпорядником коштів – Славутська районна державна адміністрація. Відпуск ліків за вказаною програмою в місті Славута здійснювало 8 аптечних закладів. Про […]

Минулоріч була замінена покрівля корпусу інфекційного відділення Славутської ЦРЛ. А цього року заплановано реалізувати перший етап робіт з капітального ремонту приміщень будівлі. Про цей повідомляє офіційний сайт Славути. Нещодавно такі роботи уже були розпочаті – капітально ремонтуються приміщення першої черги. Згодом буде проведена  заміна вікон і дверей.