Хор з Хмельниччини привіз нагороду з фестивалю стрілецької пісні | Поділля News
Новини
Культура

Хор з Хмельниччини привіз нагороду з фестивалю стрілецької пісні

Провідний колектив Волочиського міського ЦКД “Гармонія” – народний аматорський хор “Подільське намисто”, очолюваний Катериною Білокриницькою, днями повернувся з Хуста. У цьому місті відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс стрілецької пісні “Красне поле”, у якому взяли участь колективи кількох областей України. Захід приурочено до 80-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України. Хор та оркестрова група представили на розсуд журі три твори, повідомляє прес-служба Волочиської ОТГ. Колектив громади у підсумку посів II місце.

Також учасники хору мали змогу ознайомитися із колоритом Хуста, погуляти його вулицями, оглянути унікальний костел св. Єлизавети та насолодитися розкішною панорамою із висоти знаменитого Хустського замку.

Нагадаємо, що у березні 1939 року Хуст став столицею Карпатської України, яка проголосила незалежність та обрала президентом Августина Волошина. Проте за кілька днів країну окупувала хортистська Угорщина. Красне поле – місцевість біля Хуста, де Карпатська Січ чинила героїчний опір 40-тисячній угорській армії. Ці події засвідчили єдність закарпатців з українським народом.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS