На Хмельниччині грошову оцінку землі переважно замовляють он-лайн | Поділля News
Новини
Економіка

На Хмельниччині грошову оцінку землі переважно замовляють он-лайн

Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 37 258 витягів із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Кам’янець-Подільському (4 021), Старокостянтинівському (3 876) та Старосинявському (3 414) районах Хмельницької області, повідомляє Урядовий портал.

На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням он-лайн. Таким чином 23 549 витягів, або 63% від загальної кількості замовлено он-лайн, а 13 709, або 37% – через центри надання адміністративних послуг.

Довідково. Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS