Підприємця з Хмельниччини засудили за підробку відомих брендів | Поділля News
Новини
Кримінал

Підприємця з Хмельниччини засудили за підробку відомих брендів

Займаючись виготовленням та реалізацією швейних виробів, чоловік без спеціального дозволу власників використовував фірмові знаки відомих світових брендів спортивного одягу, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області Аби надати виготовленому спортивному одягу вигляду оригінальної продукції, в швейних цехах у смт Віньківці та обласному центрі, за допомогою найманих працівників, застосовуючи кліше, підприємець наносив на неї відповідні знаки. У подальшому продукція реалізовувалась, у тому числі і на місцевому ринку.

Такими діями власникам знаків завдано збитків на суму 365 тис грн.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Сергій Наконечний, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, вчиненому службовою особою з використанням службового становища, що завдало матеріальної шкоди у великому розмірі).

Вироком Хмельницького міськрайонного суду, в межах санкції вказаної статті, засудженому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 221 тис грн.

 

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS