На Хмельниччині агровиробнику відмовили у праві оренди | Поділля News
Новини
Економіка

На Хмельниччині агровиробнику відмовили у праві оренди

Прокуратурою Хмельницької області здійснено вступ у розгляд судом справи за позовом фермерського господарства до Головного управління Держгеокадастру в області про визнання суб’єкта господарювання стороною у трьох договорах оренди земельних ділянок загальною площею 94 га, розташованих за межами  с. Котелянка Полонського району. Своїм позовом господарство вимагало визнати його орендарем земельних ділянок нормативною грошовою оцінкою 2,3 млн грн.

Вивченням матеріалів справи з’ясовано, що позивач будь-якого правового зв’язку із орендарем спірних земельних ділянок – фізичною особою, якій вони були передані для ведення фермерського господарства, не має.

Позовні вимоги приватного агровиробника необґрунтовані та спрямовані на неправомірне набуття поза дотриманням конкурсної процедури права оренди на ці землі.

Визнання позивача стороною орендаря у договорах оренди землі порушило б вимоги законодавства, якими передбачено конкурсні умови передачі юридичним особам прав на землі державної та комунальної власності.

За результатами розгляду справи господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про залишення позову фермерського господарства без розгляду.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS