На Хмельниччині двох молодиків засудили за крадіжку корів | Поділля News
Новини
Кримінал

На Хмельниччині двох молодиків засудили за крадіжку корів

Полонський районний суд ухвалив вирок двом хлопцям у справі про крадіжку корів із пасовища. Одного із них, 23-річного, визнали винним за двома статтями Кримінального кодексу:  частиною 2 статті 185 – крадіжка, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб, частиною 1 статті 304 – втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. Йому призначили 3 роки позбавлення волі. Іншого, 17-річного, засудили до 1 року 6 місяців в’язниці за крадіжку, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Згідно із вироком, обоє хлопців – мешканці Житомирської області, раніше судимі й перебували на іспитовому строці. Старший займався закупівлею худоби, молодший –  допомагав. У жовтні 2018 хлопці програли на ігрових автоматах гроші, за які мали купити тварин. Відтак, домовились їх украсти. Прямо із поля у Полонному вкрали 3 корови, які випасались без нагляду. Продали їх у Вінницькій області.

У суді обидва обвинувачені свою вину в крадіжці визнали. Та старший заперечив, що втягнув неповнолітнього у злочинну діяльність. Казав, що не знав про його неповноліття. Ба більше, молодший сам ініціював викрадення корів. Та суд визнав, що обставини справи достовірно свідчать про протилежне.

Призначаючи обвинуваченим реальне покарання суд врахував їх попередні судимості за крадіжку значної кількості корів, сукупність двох злочинів у старшого і негативні характеристики з місця навчання молодшого. Після оголошення вироку обох взяли під варту прямо у залі суду.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду.

 

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS