Новини
Економіка

Подоляни сплатили 2,6 мільярда гривень податків

Протягом першого кварталу цього року платники податків Хмельниччини спрямували до бюджетів усіх рівнів 2,6 мільярда гривень. Це на 400 мільйонів гривень, або на 18 відсотків більше, ніж у відповідному періоді 2018 року, повідомляють у фіскальній службі.

Відповідно до фінансового розподілу, державний бюджет отримав понад 1,1 мільярда гривень податкових платежів. Темп росту надходжень склав 120 відсотків, що у грошовому виразі більше на 191 мільйон гривень.

Водночас доходи місцевих бюджетів краю склали 1,5 мільярда гривень податкових надходжень. У порівнянні з результатом минулого року досягнуто приросту платежів у сумі 207 мільйонів гривень, що становить 116 відсотків.

“Ріст податкових надходжень на рівні 118 відсотка відповідно до минулорічних показників дає підстави для стабільного забезпечення росту податкових надходжень упродовж усього фінансового року. Сьогодні фіскальна служба реалізовує сучасну програму з удосконалення електронних сервісів, підвищення ефективності адміністрування податків і зборів, а також веде дієвий діалог з бізнесом та громадськістю щодо забезпечення ефективного економічного розвитку. Показово, що разом із досягненням позитивних темпів податкових надходжень маємо ріст кількості зареєстрованих суб‘єктів господарювання”, – наголосив начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS