Сергій Лабазюк: Без законодавчих змін неможливо побороти рейдерство в країні | Поділля News
Сергій Лабазюк: Без законодавчих змін неможливо побороти рейдерство в країні

click here Без законодавчих змін неможливо побороти рейдерство в країні – таку думку народний депутат України Сергій Лабазюк висловив під час конференції «Бізнес і конфлікти 2019» Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок у Києві.

Як нагадав нардеп, лише за минулий рік експерти зафіксували близько 500 випадків спроб рейдерських захоплень бізнесу.  На сьогодні по всій країні діє до півсотні професіональних бандитських груп. Рейдери не гребують нічим: ні технікою, ні врожаями, ні людськими життями.

follow link «Тому це – ракова пухлина для нашої економіки. І як представник парламенту впевнений, що всі думки, почуті сьогодні від постраждалих, експертів під час заходу дуже важливі і мають лягти в основу законодавчих змін, без яких дійсно неможливо сьогодні побороти рейдерство», – наголосив С. Лабазюк.

При цьому він нагадав, що у парламенті до ІІ читання вже підготовлений законопроект №8121, який стосується протидії незаконного захоплення власності.

«Але експерти зазначають, що його положень замало, щоб закрити всі «лазівки» в законодавстві. Тому маємо всі разом на всіх рівнях плідно попрацювати, щоб подати узгоджений варіант документу щодо протидії рейдерським атакам і прийняти його в Верховній Раді якнайшвидше», – додав нардеп.


PR
here

here Читайте нас у  watch Телеграм go  та у нашій групі  Viber  4 months postpartum weight loss @ПоділляNEWS

Схоже

Поступово політично-інформаційний простір переходить від кампанії президентської до парламентської. А через три-чотири дні це стане основною темою політичних програм, ток-шоу, заяв політиків, експертів та інформаційних приводів. Новий Президент із старою Радою Пан Зеленський після свого обрання хоче розпустити Раду. Навряд чи у нього це вийде в силу об’єктивних причин. Він просто не встигне через брак […]

Верховна Рада сьогодні, 25 квітня, прийняла у другому читанні та в цілому Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Як йдеться на сайті Верховної Ради, за проект закону №5670-д у другому читанні проголосували 278 народних депутатів, серед яких семеро з Хмельниччини. “За” проголосували Віктор Бондар, Олександр Ксенжук, Сергій Лабазюк, Роман Мацола, Сергій Мельник, […]

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ). Як повідомляє прес-служба обласної ради, такі вибори відбудуться у Плужненській сільській об´єднаній територіальній громаді Ізяславського […]