Сергій Лабазюк: Без законодавчих змін неможливо побороти рейдерство в країні | Поділля News
Сергій Лабазюк: Без законодавчих змін неможливо побороти рейдерство в країні

Без законодавчих змін неможливо побороти рейдерство в країні – таку думку народний депутат України Сергій Лабазюк висловив під час конференції «Бізнес і конфлікти 2019» Рейдери. Конкуренти. Тіньовий ринок у Києві.

Як нагадав нардеп, лише за минулий рік експерти зафіксували близько 500 випадків спроб рейдерських захоплень бізнесу.  На сьогодні по всій країні діє до півсотні професіональних бандитських груп. Рейдери не гребують нічим: ні технікою, ні врожаями, ні людськими життями.

«Тому це – ракова пухлина для нашої економіки. І як представник парламенту впевнений, що всі думки, почуті сьогодні від постраждалих, експертів під час заходу дуже важливі і мають лягти в основу законодавчих змін, без яких дійсно неможливо сьогодні побороти рейдерство», – наголосив С. Лабазюк.

При цьому він нагадав, що у парламенті до ІІ читання вже підготовлений законопроект №8121, який стосується протидії незаконного захоплення власності.

«Але експерти зазначають, що його положень замало, щоб закрити всі «лазівки» в законодавстві. Тому маємо всі разом на всіх рівнях плідно попрацювати, щоб подати узгоджений варіант документу щодо протидії рейдерським атакам і прийняти його в Верховній Раді якнайшвидше», – додав нардеп.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Інтрига всього минулого тижня, яка тримала виборців у напрузі, – чи відбудуться на стадіоні «Поділля» дебати між кандидатами? Врешті усі крапки над «і» було розставлено. У визначеному місці та у визначений час на футбольному полі закипіла робота, почали монтувати сцену, а на трибуни потягнулися люди. Стадіон, так стадіон – такого наше місто ще не бачило. […]

Політичні партії не звикли балувати виборців конкретними програмами. Зазвичай в них багато обіцянок, але ні слова про те, як вони будуть виконані, і хто саме за них буде відповідати. Яскравим контрастом стала програма “Треба діяти”, презентована Юлією Тимошенко та партією “Батьківщина”. Вперше українцям пропонують не красиву картинку, а реалістичний і швидкий план-графік дій, розрахований по […]

Вже близько тижня місто чекає на відверту розмову із народом двох кандидатів 187 округу. Першим ініціював дебати Вячеслав Неволько, запросивши на дискусію свого опонента Миколу Стефанчука. Попередньо визначилися із датою, місцем та часом. Проте, як повідомив Вячеслав Неволько, останній пункт таки довелося змінити, незважаючи на підписаний раніше меморандум між кандидатами. У ньому, до слова, зазначений […]