Новини
Статистика

На Хмельниччині зареєстрували нових автомобілів на 11 мільйонів доларів

Більшість зареєстрованих машин входила у ціновий діапазон 17-35 тисяч доларів, а середня вартість кожного авто склала 29 тисяч доларів. Найпопулярнішою маркою в регіоні було Renault. Подоляни придбали 69 автомобілів цього бренду на суму $1,1 млн, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Всього у першому кварталі 2019 року в Хмельницькому та області зареєстрували 380 нових автомобілів на суму 11 мільйонів доларів.

Серед машин А-класу найчастіше купували Fiat 500. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримала Toyota Camry. У F-класі бестселером була Audi A8. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Renault Duster.

Загалом, у січні-березні 2019 року в Україні зареєстрували понад 18 тисяч нових автомобілів на суму 550 мільйонів доларів. Найбільшу кількість авто купили в столиці. Кияни за три місяці придбали понад 7 тисяч авто на загальну суму 230 мільйонів доларів.

Нагадаємо, впродовж минулого року в Хмельницькому та області зареєстрували 1,6 тис нових автомобілів, а сума покупок склала $46 млн.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS