Новини
Інфраструктура

У дворах Хмельницького з’явиться майже 50 нових дитячих і спортивних майданчиків

Майже півсотні нових дитячих і спортивних майданчиків з’являться цього року у дворах хмельницьких багатоповерхівок. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За інформацією відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду загалом впродовж 2019 року заплановано встановити 44 нових дитячих і 4 спортивних майданчики. Цьогоріч на встановлення дитячих і спортивних майданчиків з бюджету міста виділено майже 4,3 мільйони гривень.

“У дворах житлових будинків різних мікрорайонів міста щороку один за одним з’являються нові дитячі та спортивні майданчики. Яскраві майданчики з барвистими гірками, гойдалками, балансирами, пісочницями, спортивними тренажерами ваблять малечу з раннього ранку”, – розповіли у міськраді.

Першим у 2019 році новий дитячий майданчик розпочали облаштовувати поблизу будинку №11 на вулиці Хотовицького. Капітальний ремонт ще одного майданчика для наймолодших хмельничан триває на прибудинковій за адресою: Львівське шосе, 47/2.  Тут виконуються роботи із вирівнювання основи ділянки, на якій розташується дитячий майданчик. Цьогоріч також заплановано облаштувати майданчики для дітей у дворах будинків, розташованих за адресами: вул. Зарічанська, №6/4; вул. Кам’янецька, 65; вул. Козацька, 65/1; вул. Молодіжна, 5; вул. Попова, 7…

Наразі працівники житлово-комунального господарства завершують роботи, розпочаті минулого року, із спорудження спортивного майданчика у подвір’ї будинку №52 на вулиці Зарічанській. Ще 3 нові спортивні споруди цьогоріч також заплановано встановити у дворах будинків №№56/1 і 56/2 на вул. Козацькій, №2 на вул. Курчатова, №№42 і 44 на проспекті Миру.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS