Родина Герег відсвяткувала Великдень разом з виборцями | Поділля News

Родина Герег відсвяткувала Великдень разом з виборцями

Народний депутат України Олександр Герега разом із дружиною Галиною Герегою та сином Тарасом у Великодню ніч відвідали храми 192-го виборчого округу.  Це вже стало традицією для мешканців Городоччини, Дунаєвеччини, Чемеровеччини та Ярмолинеччини.

Опівночі разом з прихожанами та настоятелем церкви Покрови Пресвятої Богородиці у Ярмолинцях родина взяла участь у літургії внесення плащаниці до вівтаря та у Хресній ході. Галина Федорівна зазначає: Воскресіння Господнє – свідчення перемоги добра над злом. Відтак кожен українець сьогодні просить в молитвах повернення миру в нашу державу.

«Ми завітали до Вас у велике свято Воскресіння Христового, аби привітати та побажати миру, злагоди та затишку вашим родинам. Ми всі сьогодні з радістю говоримо «Христос Воскрес!», розуміючи, що це має велике значення – перемога добра над злом, перемога життя над смертю. Тож ми хочемо побажати Вам, як і всій державі, аби в Україну повернувся мир», – звернулась Галина Герега до вірян.

Цьогорічний Великдень для українців особливий, адже це вперше після отримання Томоса Православною Церквою України. Так родина Герег привітала вірян і у храмі святого Володимира у смт Дунаївці.

«Я хочу всіх привітати з прийдешнім святом – Воскресінням Господнім. Для мене станція Дунаївці – особливе місце, адже всі мої шляхи ведуть сюди. Ми разом чимало зробили для розбудови та підтримки селища. І я переконаний, що попереду, ще більше роботи. Дорогі парафіяни, дозвольте мені сьогодні взяти на себе місію – організувати підприємців, які працюють тут, на станції Дунаївці, і себе в тому числі, для того, щоб до наступного Воскресіння Господнього ваш храм був розписаний. Тому ще раз вас усіх зі святом – благодаті вам, миру, добра і злагоди»,  – сказав Олександр Герега.

Відзначають турботу та підтримку родини Герег і настоятелі храмів та прихожани. Кажуть, це люди, котрі завжди готові допомогти та підтримати, а найголовніше – зробити вклад у розвиток духовенства та й людства в цілому.

«Нам дуже приємно, що у таке велике християнське свято, тут, на богослужінні, разом з нами є люди, які нам всебічно допомагають, надають фінансову підтримку нашому храму. Я знаю, що це відбувається не лише у нашому населеному пункті, а й в інших селах та містах 192-го виборчого округу. Я дуже хочу побажати цій родині сімейного благополуччя, щоб Матінка Божа берегла їх на всіх життєвих дорогах, щоб були благословенні їхні починання та добра діла», – привітав родину Герег отець Микола, настоятель храму у смт Дунаївці.

Разом із громадою Сатанова Олександр та Галина Гереги освятили великодні кошики у Храмі Воскресіння Господнього. Це місце має багату духовну історію, відтак останні роки пишуть її настоятелі та прихожани разом із земляками.

«В кінці XVII століття на цьому місці стояло три храми, а цей, новий храм, четвертий новозбудований – дарований для нас, щоб ми могли єднатися із нашим творцем, із нашим Господом. Сьогодні нам дуже приємно вітати у нашому храмі прекрасних земляків, чуйних людей, які вложили у ці стіни велику свою лепту, свої пожертви вони дарували для Бога і для нас. Олександре Володимировичу, Галино Федорівно – від себе, від всієї церковної общини, від усіх наших людей – низький вам уклін і хай милість Господа ніколи не лишає вашу трудову добротну ниву, а те, що ви творите на цій святі землі, за словами святих отців – завжди записується і на небі»,  – звернувся до гостей та присутніх настоятель свято-воскресінського храму смт. Сатанів протоієрей Петро.

Розділити радість Воскресіння Господнього  з мешканцями громад округу – це не просто традиція, це шана рідній землі, відзначає Олександр Герега. Великодні літургії родина відвідала у Дунаївцях, Чемерівцях та Городку.

Тож віримо, що щирі слова молитов про мир, любов та злагоду кожної української родини цього дня будуть почуті Господом.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Юлія Кучер


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS