Хмельницький визнали містом, яке розвиває ідеали Європи | Поділля News
Хмельницький визнали містом, яке розвиває ідеали Європи

За це обласний центр отримає «табличку честі» – другу за рангом нагороду Парламентської асамблеї Ради Європи.

За словами хмельницького міського голови Олександра Симчишина, цю категорію присуджують 5-6 містам з усієї Європи.

«Ми стали єдиним українським містом, яке отримало в 2019 році цю нагороду. Разом з нами ще отримало п’ять міста: два з Німеччини, по одному з Франції, Румунії та Туреччини. І ми, власне, представляємо, Україну. З кількох десятків муніципалітетів Хмельницький удостоївся дуже високої нагороди», – прокоментував мер.

Перед тим, як присудити Хмельницькому своєрідний «знак  якості», представники ПАРЄ впродовж півроку ретельно стежили за процесами у місті і моні торили усі можливі показники розвитку.

Приз Європи – це для муніципалітетів, які відповідають ідеалам Європи. Ідеали Європи передбачають демократичність муніципалітетів, відкритість влади, швидкість змін в місті, комфортність міст, активність громади, проекти, які пов’язані з сервісами для громади, на кшталт бюджетів участі, громадських бюджетів тощо.

Відзнаку міському голові представники ПАРЄ вручать на День Незалежності або ж на День міста. Нагорода, впевнений Олександр Симчишин, зробить Хмельницький ще більш привабливим для інвесторів.

Окрім нашого міста, відзнаку від ПАРЄ у цьому році отримав Львів. Це – «прапор честі», третя за рангом нагорода. Її Хмельницький удостоївся ще два роки тому. Тож попереду у нашого міста – боротьба за перший приз.

Детальніше – у сюжеті МТРК Місто

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Близько півтисячі краян прийшли на Майдан Незалежності обласного центру провести в останню путь бійця 8-го окремого полку спецпризначення Богдана Бігуса. 28-річний воїн загинув 18 липня у зоні ООС, підірвавшись на розтяжці під час повернення з бойового завдання. Його напарник отримав численні поранення і нині перебуває у важкому стані. Обставини трагічної події військові не повідомляють. Кажуть […]

Ввечері 20 липня до Хмельницького окружного адміністративного суду із позовом звернувся кандидат у народні депутати України у виборчому окрузі №187 Микола Стефанчук. У позові просив визнати протиправними дії хмельницького міського голови Олександра Симчишина щодо порушення порядку проведення передвиборчої агітації та притягнути його до адміністративної відповідальності. В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що Олександр Симчишин неодноразово брав […]

Хмельничанин, старший солдат Богдан Бігус, 1991 року народження, служив у 8-ому окремому полку спеціального призначення Збройних сил України. Був снайпером. Загинув 18 липня, підірвавшись на розтяжці, під час виконання бойового завдання в зоні проведення ООС. У соцмережах друзі Богдана Бігуса збирають кошти на допомогу його дружині та двом дітям, які залишилися сиротами. “Друзі, волонтери, зробіть репост. У […]