Новини
Спорт

Ветеран з Хмельниччини став чемпіоном на легкоатлетичних змаганнях

Наприкінці квітня у Запоріжжі під девізом «Перемагай легко!» проходили легкоатлетичні змагання з бігу «Нова Пошта Марафон Запоріжжя 2019», організований компанією «Нова пошта» та спортивним клубом «New Run». Близько трьох тисяч бігунів з усієї України змагалися на таких дистанціях: марафон (42,195 км), напівмарафон (21,975 м.), біг (10, 5, та 1 км, 500 та 100 м).

В рамках спортивного заходу, під патронатом Міністерства молоді та спорту України та Федерації легкої атлетики України, був проведений чемпіонат України з бігу та спортивної ходьби серед ветеранів на дистанціях 10 км.

В змаганнях зі спортивної ходьби брав участь діючий ветеран спорту з легкої атлетики Красилівської об’єднаної територіальної громади Микола Оніщук, який представляв Хмельницьку область. Дистанцію у 10 000 м Микола Никифорович подолав за 1 годину 4 хвилини 29 секунд. За міжнародним рейтингом WMA, який враховує вік спортсмена і показаний результат, красилівчанин зайняв почесне перше місце, став абсолютним чемпіоном України та нагороджений золотою медаллю Міністерства молоді та спорту України.

В загальному підсумку змагань команда ветеранів Хмельницької області посіла друге призове місце та нагороджена кубком Міністерства молоді та спорту України.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS