Новини
Події

На Хмельниччині незаконно звільнили голову ради організації ветеранів

Із позовом до Полонського районного суду звернувся член Полонської організації ветеранів України, якого, на його думку, незаконно звільнили з посади голови Ради районного осередку ветеранської організації. Про це повідомляє прес-служба суду.

Як пояснив ветеран, під час засідання пленуму організації 19 липня 2018 року він мав звітувати про роботу за рік – і саме це питання було на порядку денному. Неочікувано один із членів організації заявив, що стоїть ще й питання про звільнення його з посади голови Ради Полонської організації ветеранів України. І без обговорення та внесення змін до порядку денного, за відсутності кворуму позивача – тодішнього голову Ради – звільнили на підставі стану його здоров’я.

Чоловік впевнений – звільнення незаконне, бо до роботи зауважень не було, та й строк повноважень, на який його обрали головою (до 12 листопада 2019 року), не сплив, а обставини, на підставі яких було прийнято рішення, не відповідали дійсності.

«Голова організації може бути відкликаний з посади за рішенням ради зі ініціативою більшості від складу членів Ради до закінчення строку, на який він обирався, у випадках: за власним бажанням на підставі поданої Раді Організації письмової заяви; при неодноразовому порушення вимог Статуту Організації; якщо своїми діями він завдав матеріальну чи моральну шкоду Організації. Проте, в судовому засіданні не встановленні вищенаведені обставини, за яких голова ради може бути достроково звільненим із займаної посади», – йдеться у рішенні суду.

Відтак суд прийшов до висновку, що рішення пленуму ветеранської організації про звільнення очільника було прийнято з порушенням вимог Статуту Ради, а тому  незаконне, і таке, що призвело до порушення його прав, свобод та законних інтересів, як члена організації.

Рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до апеляційної інстанції.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS