Новини
Суспільство

Замовники будівництва сплатять третину мільйона на розвиток інфраструктури Кам’янця-Подільського

За результатами розгляду позову прокуратури, рішенням господарського суду Хмельницької області із замовників будівництва у м. Кам’янець-Подільський до бюджету стягнуто 296 тис грн. Це – збитки, завдані невиконанням суб’єктами господарювання своїх зобов’язань щодо сплати пайової участі, повідомляє Прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Товариство та двоє фізичних осіб-підприємців спільно здійснили реконструкцію належної їм нерухомості на комплекс приміщень громадського призначення: кафе, магазин, аптеку, перукарню та офісні приміщення. Загальна площа введеного в експлуатацію об’єкта будівництва склала понад 1,5 тисячі квадратних метрів.

У зв’язку з тим, що підприємці вимоги законодавства та пропозиції міської ради щодо укладення договору про участь у створенні та розвитку інфраструктури проігнорували, прокуратурою вжито заходів до стягнення цих коштів у судовому порядку.

Відтак, за реагування прокуратури замовники будівництва сплатять третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури м. Кам’янця-Подільського.

 

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS