Хмельницький молодіжний центр запрошує містян на «Мамівки» | Поділля News
Хмельницький молодіжний центр запрошує містян на «Мамівки»

У Хмельницькому молодіжному центрі відбулося перше заняття із серії ресурсних зустрічей «Мамівки». Проект створений задля підтримки місцевих матусь. На зустрічі жінки можуть приходити з дітьми різного віку.  

Ініціаторка проекту Дарина Войтович – мама дворічної доньки – каже: не важливо, скільки років дитині – 1 чи 18. На «Мамівках» жінки зможуть поділитися наболілим, послухати інших та знайти розраду.

«Я знаю, як іноді важко мамам викручуватися у своєму мамському житті. І наскільки легше, коли ти знаєш, що є такі ж і живуть так само. Ці групи робимо для взаємопідтримки, профілактики емоційного вигорання батьків та формування культурного дозвілля. Разом будемо гратися в ігри, психологічно підтримувати один одного», – розповіла Дарина Войтович.  

У перспективі, за словами ініціаторки проекту, зустрічі можуть перерости у пластовий гурток пташат з виїздами на сімейні табори. Утім, для цього спочатку має сформуватися згуртований батьківський колектив.  

Одні з перших відвідувачок «Мамівок» – Марія Мисюк з дворічною донькою Анею. Хмельничанка зізнається: до вагітності, народження дитини й декрету її життя було геть іншим – з подорожами, навчанням і спілкуванням. Тому на якомусь етапі відчула себе самотньою.

«Я навіть почала  боятися людей у транспорті. Одразу косі погляди: чому ти заходиш з візком у тролейбус, чому твоя дитина плаче? В Україні велика проблема – суспільство не готове сприймати мам з дітьми. Часто мами шукають розраду у соцмережах. Але живе спілкування – ще краще».

«Мамівки» відбуватимуться у молодіжному центрі раз на тиждень за адресою: Кам’янецька, 74.  День зустрічей може коригуватися.

go site

see url Читайте нас у  Телеграм follow site  та у нашій групі  source site Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Триває процес підготовки до будівництва нових енергоблоків на Хмельницькій АЕС в так званій законодавчій площині. Наразі фахівці Хмельницької АЕС продовжують надавати інформацію щодо оновленого проекту третього та четвертого мільйонників Хмельницької АЕС на сесіях районних рад території розташування атомної станції.  Питання введення в експлуатацію третього та четвертого мільйонників ХАЕС – не нове, з періоду їх консервації […]

До 31 травня 2019 року жителі Дунаєвецької міської об`єднаної територіальної громади Хмельницької області можуть проголосувати за проекти до Громадського бюджету. Кожен містянин, який досягнув 16 років, може підтримати проекти, які стосуються найрізноманітніших сфер життя громади. Усього на розгляд жителів міста представлено 37 проектів. Загальний бюджет – 968 тисяч гривень. Інновацією від ПриватБанку стала можливість для всіх дунаєвчан проголосувати […]

Красилівський районний суд неодноразово змушений був закривати справи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КупАП)  – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Одна із причин – порушення порядку проведення огляду на стан сп’яніння. Як наслідок – відсутність у матеріалах справи належних та допустимих доказів вини, […]