Новини
Армія

Хмельницькі спецпризначенці випробовують парашутні системи українського виробництва

Хмельницькі спецпризначенці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проводять тактико-спеціальне навчання з десантуванням груп в умовний тил противника. Там бійці виконують розвідувально-диверсійні та інші спеціальні завдання, повідомили у Генштабі.

Стрибки з парашутом воїни-спецпризначенці виконують з десантних парашутних систем, як з круглими куполами, так і з куполами типу «Крило». Вони успішно використовують й нові вантажні парашутні системи українського виробництва типу «Крило» – «Сокіл».

Дані системи забезпечують десантування зі зброєю та спорядженням з висоти понад 7000 м та дозволяють нести додатковий вантаж до 180 кг, що дає змогу безшумно й максимально приховано діставатися до цілі.

Загалом, за період навчань, військовослужбовці вже здійснили близько тисячі стрибків. Паралельно з відпрацюванням тактико-спеціальних завдань, вони також виконують річну програму з повітрянодесантної підготовки.

До кінця року, залежно від віку військовослужбовця, кожен має виконати від двох до п’яти стрибків з парашутом.

Офіцери повітрянодесантної служби пильно стежать за дотримання заходів безпеки на кожному з етапів, починаючи від вкладання парашутів, перевірки стану здоров’я, спорядження парашутиста, його припасування, відділення від вертольоту і до приземлення.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS