Новини
Політика

Олександр Симчишин розповів, чи буде балотуватися до Верховної Ради

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин спростував чутки стосовно свого балотування на позачергових виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 21 липня. Про це він розповів сьогодні, 10 червня, під час брифінгу, повідомляє прес-служба міськради.

«Було багато спекуляцій та чуток, що я розглядав посаду міського голови як кар’єрну сходинку, щоб йти далі у велику політику. Я надзвичайно вдячний хмельничанам, що вони в 2015 році зробили свій вибір на мою користь. Мені дуже подобається працювати на посаді міського голови і я не можу зрадити хмельничан, я розумію усю відповідальність. Якщо хмельничани довірили мені п’ять років очолювати місто і керувати, то я буду працювати й далі», – зазначив Олександр Сергійович під час спілкування із представниками засобів масової інформації.

Разом з тим міський голова наголосив, що для міста є дуже важливим мати активного представника у Верховній Раді, який лобіюватиме інтереси хмельничан. Саме тому представник команди Олександра Симчишина буде боротися за мандат народного депутата.

Заява щодо участі у виборах

Опубліковано Oleksandr Symchyshyn Понеділок, 10 червня 2019 р.

 

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS