На Хмельниччині підрядника зобов’язали повернути у бюджет чверть мільйона гривень | Поділля News
Новини
Економіка

На Хмельниччині підрядника зобов’язали повернути у бюджет чверть мільйона гривень

За результатами розгляду позовної заяви Шепетівської місцевої прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про розірвання договору підряду та стягнення до бюджету коштів, виділених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне.

Прокуратурою встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.

Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн грн та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року.

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядник у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконав.

Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис грн.

На претензії замовника підприємець добровільно повернув лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тисяч гривень, а інші вимоги залишив без реагування.

Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура зверталась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій.

Відтак, за реагування прокуратури підрядника зобов’язано виконати свої фінансові зобов’язання перед громадою.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS