Новини
Армія

Командир легендарної хмельницької “вісімки” став першим заступником командувача ССО

Командира 8-го окремого полку спеціального призначення в/ч 0553 (Хмельницький) полковника Олега Нечаєва призначили першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

«На новій посаді зроблю все від мене залежне для зміцнення бойових можливостей ССО і якнайшвидшого звільнення нашої землі від агресора», – заявив Нечаєв у коментарі LB.ua.

Олег Нечаєв замінив на посаді Сергія Кривоноса, який натепер є заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. До слова, Сергій Кривонос свого часу також командував 8-м полком у Хмельницькому.

ССО – наймолодший окремий вид у Збройних силах України, створений 28 липня 2016 року указом Президента за підтримки іноземних партнерів країн-членів НАТО. До ССО входять 3-й (Кропивницький) і 8-й (Хмельницький) полки спеціального призначення, 73-й морський (Очаків) і 140-й центри спеціального призначення, а також 142-й навчальний центр у Бердичеві.

На рахунку армійських спецпризначенців під час АТО і ООС на Донбасі – кілька сотень бойових і спеціальних операцій на фронті й у тилу противника. За час бойових дій на Донбасі загинули 16 хмельницьких спецпризначенців, сотні були удостоєні державних нагород і відзнак.

Полковник Нечаєв за успішні бойові дії очолюваного ним підрозділу під час збройної відсічі російської агресії і захисту суверенітету й територіальної цілісності держави був нагороджений орденами Богдана Хмельницького III і II ступенів, іншими медалями та відзнаками, зокрема вогнепальною зброєю. Нещодавно він завершив навчання на оперативно-стратегічному факультеті Національного університету оборони ім. Черняховського.    

5 липня на палацу 8 окремого полку спецпризначення ССО відбувся офіційний ритуал прощання з Бойовим прапором військової частини, командира полку полковника Олега Нечаєва та передача бойового стягу новопризначеному командиру легендарної “вісімки” – колишньому начальнику штабу частини Володимиру Шаблію.

Сьогодні, 5 липня, на палацу 8 окремого полку спецпризначення ССО відбувся офіційний ритуал прощання з Бойовим прапором військової частини, командира полку полковника Олега Нечаєва та передача бойового стягу новопризначеному командиру легендарної вісімки!

Опубліковано 8 полк спеціального призначення ССО Пʼятниця, 5 липня 2019 р.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS