Новини
Армія

Мобільність хмельницьких спецпризначенців забезпечують вертолітники з Львівщини

Бродівський екіпаж окремої бригади Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України бере активну участь у тактико-спеціальних навчаннях груп 8 окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій на Хмельниччині. Вертолітники забезпечують десантування спецпризначенців парашутним і посадочним способом в умовний тил противника, їх евакуацію після виконання диверсійно-розвідувальних завдань.

Для екіпажу багатоцільового транспортно-бойового вертольоту Мі-8МТ маневри є іспитом на професійну придатність: вони відпрацьовують спільне злагодження армійської авіації та підрозділів спецпризначення.

Особливості специфіки роботи вертолітників – непомітно для противника вивести гелікоптер на майданчик по заданих координатах у потрібний час. Слід відзначити, що час на виконання поставленого завдання є обмеженим, тому екіпаж постійно працює над вдосконаленням своїх навичок. Також важливим є підібрати з повітря майданчик та спосіб заходу для безпечної висадки груп спецпризначенців.

Під час відпрацювання завдань, вертолітники також враховують досвід участі української Армійської авіації в ході АТО/ООС у Донецькій та Луганській областях, коли екіпажі здійснюють евакуацію поранених військовослужбовців.

Василь ЛАБАЙ. Фото автора.

#АрміяInform_Хмельницький

 

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS