На Хмельниччині 184 роботодавці отримали компенсацію за нові робочі місця | Поділля News
Новини
Суспільство

На Хмельниччині 184 роботодавці отримали компенсацію за нові робочі місця

За перше півріччя 2019 року 184 роботодавці на Хмельниччині отримали компенсацію за нові робочі місця. Про це повідомили в обласній службі зайнятості.

Як зазначається, одним із ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць – компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості. 

Протягом січня – червня 2019 року 184 роботодавці отримали компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування на нові робочі місця 299 безробітних осіб. Із числа працевлаштованих – 115 осіб із соціально незахищеної категорії, зокрема 16 осіб з інвалідністю та 2 учасника АТО. Також, 96 суб’єктів малого підприємництва отримали компенсацію єдиного соціального внеску за 184 особи, які були працевлаштовані на нові робочі місця у пріоритетних галузях економіки: переробна промисловість (виробництво одягу та оброблення деревини), оптова та роздрібна торгівля, будівництво, сільське господарство (вирощування зернових культур). В цілому за 2019 рік роботодавцям компенсовано майже 800 тис. гривень.

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце безробітних із соціально незахищеної категорії населення та роботодавець який є суб’єктом малого підприємництва у разі, якщо працевлаштування відбулося на нове робоче місце, створене у пріоритетних галузях економіки. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи при умові збереження гарантії зайнятості особи строком не менше ніж на два роки.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS