Новини
Армія

Командувач ВПС нацгвардії США відвідав військовий аеродром на Хмельниччині

Американська делегація на чолі з Командувачем Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майором Грегорі Джонсом, з робочим візитом відвідала військовий аеродром Старокостянтинівської бригади тактичної авіації імені Петра Франка.

Під час зустрічі з командуванням бригади сторони обговорили питання поглиблення співпраці та подальші напрямки і формати військового співробітництва, реалізацію визначених заходів у спільних навчаннях. Окремо зупинились на підсумках минулорічних військових навчань «Чисте небо – 2018».

– Ми ретельно вивчаємо бойовий досвід України, перш за все  – застосування авіації. Обговорили наші успішні спільні дії під час минулорічних навчань. Саме їх позитивний результат і є основою подальшої тісної співпраці, – зазначив генерал Грегорі Джонс.

Американські авіатори мали змогу оглянути літаки, що знаходяться на озброєні бригади  – СУ-24М, СУ-24МР, навчально – бойові Л-39 та відвідали технічно-експлуатаційну частину авіаційної техніки, де ознайомились з порядком проведення регламентних робіт на літаках.

Сергій Жмурко.

АрміяInform_Хмельницький.

Фото автора.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS