Новини
Культура

Хмельничан запрошують помандрувати “Стежками Хортиці”

22 серпня о 16.00 відбудеться відкриття колективної фотовиставки учасників Щорічного всеукраїнського фестивалю фотографії #Ukrainian Photo Camp «Стежками Хортиці». Виставка експонуватиметься у виставковій залі Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).

Фестиваль #UkrainianPhotoCamp було започатковано чотири роки тому. Його головна мета – розвиток фотографії в Україні та популяризація української природи, флори та фауни, культури, історії, традицій та побуту українського народу.

Колективна виставка була створена, щоб поділитися враженнями від побачених краєвидів. Це своєрідний калейдоскоп фотографічних поглядів українських професійних фотографів та фотолюбителів різного віку, статі та досвіду на красу та велич найбільшого острова на Дніпрі.

В експозиції представлено роботи різні за характером, напрямками та техніками виконання, але об’єднує їх любов до фотомистецтва та гордість за унікальну спадщину нашої Батьківщини та її народу. Свої роботи хмельничанам та гостям міста представлять 35 фотографів із різних куточків України. Фото були зроблені учасниками та лекторами фестивалю під час його проведення.

Виставка триватиме до 2 вересня 2019.

Джерело

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS