Новини
Інфраструктура

У Хмельницькому завершується цьогорічний поточний ремонт доріг

Враховуючи погодні умови, комунальники докладають зусиль для виконання плану з ремонту вулично-дорожньої мережі міста. Крім капітального ремонту, у місті оновлюють дороги поточним ремонтом – влаштовують асфальтобетонне дорожнє покриття суцільним методом асфальтоукладальником (на всю ширину дороги, від бордюру до бордюру), повідомляють у міській раді.

Так, цьогоріч уже завершено улаштування асфальтобетонного покриття асфальтоукладальником на частині Старокостянтинівського шосе, від вулиці Зарічанської до Прибузької. Загальна площа ділянки ремонту – 11 425 кв. м.

Наразі триває поточний ремонт суцільним методом на вулиці Вайсера. У зв’язку з ремонтом перекрито ділянку дороги від вулиці Соборної до вулиці Грушевського. Загальна площа ремонту становить 3964 кв.м. Тут знято верхній шар асфальту, продовжується робота з пониження та виправлення бортових каменів на пішохідних переходах, встановлюються люки інженерних мереж та решітки зливової каналізації. Далі буде прокладено вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття. Після цього відрізок дороги вкриють верхнім п’ятисантиметровим шаром асфальтобетону. Ремонтні роботи планують завершити до 10 вересня цього року.

Одна з підрядних організацій працює на вулиці Трудовій, на відрізку від вулиці Заводської до Прибузької (суцільним методом покриють ділянку площею 6397 кв.м.), інша – на вулиці Шевченка, від Старокостянтинівського шосе до вулиці Горького.

Також продовжується поточний ремонт суцільним методом покриття вулиці С. Бандери (на ділянці від проспекту Миру до вулиці Зарічанської). Перед тим, як встелити новий асфальт, тут замінили зношені мережі зливової каналізації, водопостачання і водовідведення. Такі ж роботи виконали і на перехресті вулиць С. Бандери і М. Мазура. На вулиці С. Бандери вже влаштовано вирівнювальний шар асфальтобетонного покриття, далі дорожники виконуватимуть роботи з підняття решіток зливової каналізації, встановлення люків інженерних мереж, пониження бортових каменів на пішохідних переходах. Після цього буде прокладено шар асфальтобетонного покриття. Роботи планують завершити у вересні. Загальна площа ділянки ремонту на вулиці С. Бандери, від вулиці Зарічанської до Озерної, становить 27082 кв.м.

Суцільне улаштування покриття з асфальтобетонної суміші афальтоукладальником підрядні організації виконують на замовлення управляння житлово-комунального господарства. Дорожники працюють вночі, аби не створювати заторів у середмісті.

На виконання поточного ремонту доріг суцільним методом цього року у міському бюджеті передбачено близько 44,498 млн гривень.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS