Новини
Кримінал

На Хмельниччині засудили чоловіка, який підірвав гранатою кількох людей

На Хмельниччині суд виніс вирок обвинуваченому в замаху на вбивство кількох людей, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

“10 років позбавлення волі – таке остаточне покарання призначив Полонський районний суд обвинуваченому в закінченому замаху на умисне вбивство, вчиненому способом небезпечним для життя багатьох осіб (частина 2 статті 15, пункт 5 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України) та у незаконному придбанні, зберіганні та носінні бойових припасів (частина 1 статті 263 Кримінального кодексу України)”, – йдеться у повідомленні.

За вироком, 41-річний житель Полонного наприкінці жовтня – початку листопада 2018 року незаконно купив у свого знайомого 10 бойових ручних наступальних осколкових гранат «РГД-5». Одну з них поклав в автомобіль дружини, яким користувався.

2 грудня того ж року обвинувачений підвіз знайому до її будинку в Полонному та якраз розвертався, аби виїхати з подвір’я, як до нього підійшов чоловік та попросив цигарку. Водій відповів, що не курить, і сказав відійти від авта. Прохачеві це не сподобалося – зав’язався конфлікт. До машини попрямували ще двоє його друзів. Помста водія не забарилася: відштовхнувши кривдника, він висмикнув кільце бойової чеки гранати та кинув її в бік чоловіків , а сам поїхав.

Внаслідок вибуху постраждало двоє з них. У обох – осколкові поранення, які відносять до легких тілесних ушкоджень.

Заслухавши учасників процесу й дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про доведеність вини обвинуваченого в інкримінованих злочинах.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS