Новини
Інфраструктура

У Хмельницькому облаштують ще дві “розумні” зупинки

У Хмельницькому незабаром мають з’явитися дві “розумні” зупинки і три окремі електронні табло з графіком прибуття громадського транспорту. Про це повідомляє “Всім”.

“Розумні” зупинки встановлюватимуть на зупинках “Оазис” та “Вулиця Кармелюка” у напрямку центру міста. При цьому старі павільйони будуть зносити. Завершити встановлення мають до Днів міста, тобто 28—29 вересня. 

Як розповів заступник міського голови Хмельницького Андрій Бондаренко, з бюджету грошей на них не витрачали, всі роботи проводять за рахунок інвесторів. Упродовж трьох тижнів мають також встановити три окремі табло на опорах з графіком прибуття транспорту. Встановлюватиме їх також «Дозор Україна» за власний рахунок.  Табло мають з’явитися протягом трьох тижнів на таких зупинках: «Залізничний вокзал» у напрямку від центру міста «Торгівельний центр» (біля «Либідь-Плази») «Ощадбанк» (навпроти «Либідь-Плази»).

Проект рішення виконавчого комітету передбачає також встановлення електронних табло на таких зупинках: «Хмельницький національний університет» у напрямку центру міста «Готель „Поділля“» у напрямку від центру міста «Філармонія» у напрямку центру міста. За словами Андрія Бондаренка, ці три табло встановлюватимуть вже наступного року. Вирішувати питання щодо встановлення електронних табло на зупинках міста мають вже цього тижня на засіданні виконавчого комітету.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS