Новини
Армія

Центр розмінування у Кам’янці-Подільському випустив 25 фахівців-кінологів

У Центрі розмінування, що у Кам’янці-Подільському, випустили 25 фахівців-кінологів. Як повідомляє armyinform.com.ua, урочистою церемонією вручення свідоцтв державного зразка завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю кінолог.

“Свідоцтва про закінчення шеститижневого курсу отримали 25 військовослужбовців. Слухачі опанували основи розведення та дресирування тварин, анатомію та фізіологію собак, ветеринарну медицину, а також методику і тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності”, – повідомляє видання.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував слухачам за професійний підхід до навчання та висловив сподівання, що набутий досвід сприятиме якнайшвидшій адаптації на посадах відповідного напрямку.

Як зазначив  виконувач обов’язків начальника кінологічної служби Збройних Сил України підполковник Петро Бружина, за останні три роки потреба у підготовці кінологів для Збройних Сил України значно зросла, а підготовка професіоналів-кінологів перебуває на постійному контролі керівництва Генерального штабу. Він подякував командуванню та інструкторам Центру розмінування за сумлінну службу.

Також під час випуску нагороджено кращого слухача курсу. Ним став солдат Веніамін Гречаний.

Станом на сьогодні, на базі Центру розмінування підготовлено майже 400 кінологів, близько півсотні кінологічних розрахунків вартової (сторожової) служби, 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служби.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS