Новини
Армія

До Старокостянтинова повернулись «універсальні» бійці

Після семи місяців перебування на передовій до Старокостянтинова повернулась група військовослужбовців бригади тактичної авіації імені Петра Франка. У складі одного з батальйонів морської піхоти авіатори утримували позиції неподалік Гранітного на Донеччині.

Серед них є досвідчені бійці, такі як прапорщик Микола Нараєвський, для якого це вже друга ротація на Схід. У складі гірсько-піхотного підрозділу, на першій ротації два роки тому він обороняв Піски, а згодом і позиції неподалік Попасної у складі механізованої бригади імені короля Данила.

На війну хлопці пішли добровільно. Вони виявили бажання підтримати своїх побратимів. Серед морпіхів наші земляки не загубились, а навпаки –були одними з кращих. Їх виділяла висока мотивація і дисципліна. За короткий термін вояки набули бойового досвіду і гідно стримували ворога.

На ранковому шикуванні командир бригади полковник Євген Булацик подякував своїм підлеглим за зразкове виконання бойового завдання, і вручив почесні грамоти.

Попереду на авіаторів очікує курс психологічної декомпресії під керівництвом досвідченого психолога, реабілітація та медичне обстеження.

Сергій Жмурко. Фото  автора.

#АрміяInform_Хмельницький.

Читайте також: Як на Хмельниччині відбирають призовників: пояснення військкомату

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS