У Хмельницькому зняли продовження проекту “Орел і Решка” (ВІДЕО) | Поділля News
Новини
Суспільство

У Хмельницькому зняли продовження проекту “Орел і Решка” (ВІДЕО)

Місто Хмельницький показали у тревел-проекті «Вдома краще», інформує видання “Є”.

Як зазначається, український ведучий, мандрівник, один з творців проекту «Орел і Решка» Женя Синельников побував у 110 країнах світу, а тепер почав мандрувати Україною. У своєму тревел-шоу «Вдома краще» мандрівник разом з командою знайомляться з містами України і визначають їх туристичний потенціал. У другому сезоні шоу команда «Вдома краще» відвідала Хмельницький. Вчора, 6 листопада, програма про наше місто вийшла на каналі «Орла і Решки» у YouTube.

Пройшовшись пішохідною зоною Проскурівської, парком Чекмана, набережною, ведучий заявив: «Парк Чекмана – великий, просторий, але чогось незатишний… На набережній теж немає чого робити. Можливо Хмельницькому і не вистачає старих, вікових будівель, але є багато нових гарних будинків. Це місто майбутнього, яке тільки починає розвиватися».

У підсумку ведучий тревел-шоу заявив, Хмельницький схожий на «прищавого школяра».  «Я подорожую Україною, і з кожним містом у мене виникають певні асоціації. Наприклад, Харків – це місто-хіпстер, місто-студент. Запоріжжя – місто-роботяга. Вінниця – господар, в якого все має бути ідеально. А Хмельницький – прищавий школяр, у якого все життя попереду, який на самому старті свого шляху», – сказав він.

Найбільше вразили мандрівників металеві фігури Миколи Мазура. «У вас в місті є така «бомба». Туристичний магніт, який може притягувати мільйони туристів. Я говорю про роботи Мазура. Вони класні, цікаві, незвичні. А коли ти взнаєш, що вони зроблені зі сміття… – звернувся до хмельничан Женя Синельников – За ними треба доглядати, опікуватися ними, ремонтувати, робити з ними магніти, сувеніри. Ні в якому разі не писати на них, берегти це треба. І тоді місто буде мати на одну туристичну фішку більше».

У Хмельницькому ведучий тревел-шоу навчився готувати страви Поділля, спробував найдорожчий і найдешевший борщ, відвідав кращий в місті, на думку таксиста, ресторан. Побував мандрівник і на місцевому речовому ринку, відвідав єдиний в Україні пам’ятник Барону Мюнхаузену. Чимало цікавинок він знайшов і на блошиному ринку в парку Франка, куди потрапив випадково.

Нагадаємо, у Хмельницькому знімають перший повнометражний фільм.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter