Новини
Суспільство

У Кам’янці відкрили третій на Хмельниччині офіс відкритого типу

Третій на Хмельниччині і 49-й в Україні сучасний європейський офіс «Open space» відкрили 14 листопада у Кам’янці-Подільському, в міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

«Open space» або офіс відкритого типу це – сучасний офіс європейського зразка з надання понад 14 адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Тут можна подати заяви про державну реєстрацію народження, шлюбу, зміни імені, розірвання шлюбу, на підтвердження державної реєстрації актів цивільного стану отримати всі документи та, за потреби, проставити апостиль – спеціальний штамп, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток, повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради.

Перші відвідувачі одразу змогли протестувати роботу «Open space». Зокрема, замовити послугу та пройти всі етапи для її отримання. Витратили на це всього вісім хвилин.

«Відтепер, не виходячи за межі офісу, відвідувачі мають змогу оплатити вартість адміністративних та платних послуг. Тож отримати документи стане ще простіше», – прокоментував начальник головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк.

У новому офісі відкритого типу кам’янчани зможуть отримати такі послуги:

  • зареєструвати народження дитини;
  •  подати заяву та зареєструвати шлюб;
  • розірвання шлюбу;
  • подати заяву на зміну імені та прізвища;
  • видача повторного свідоцтва про народження;
  • видача повторного свідоцтва про шлюб;
  • видача повторного свідоцтва про розірвання шлюбу;
  • видача повторного свідоцтва про зміну імені, тощо.

Оплата проводиться на місці, через термінал.

«Це – новий формат організації прийому громадян за принципом «єдиного вікна» та «відкритого робочого простору, який можна описати так: швидко, якісно, доступно, – зазначив заступник міського голови Вадим Савчук. – Наступний крок – спільна робота з управлінням юстиції щодо пошуку коштів і можливостей для оновлення зали, де проводяться урочисті церемонії».

Читайте також: Громадський бюджет: хмельничани голосують за спорт та розваги

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм, у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter