Школяр із Хмельниччини самотужки створив очищувач і зволожувач повітря | Поділля News
Новини
Суспільство

Школяр із Хмельниччини самотужки створив очищувач і зволожувач повітря

Учень Славутського ліцею здобув призове місце конкурсу інноваційних проектів «Майбутнє України». Про це повідомили у прес-службі обласної ради.

Як повідомляється, Хмельницьку область представляли три учасники, серед них й учень Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради  Євгеній Захарчук у номінації «Машинобудування», з роботою «Саморобний очищувач і зволожувач повітря». Науковий керівник, який допомагав у розробці і представлені роботи ліцеїста – Віктор Людвигович Коваль.

Загалом участь у конкурсі брали 130 учасників з усіх областей України та міста Києва. У напруженій боротьбі Євгеній виборов призове 2 місце, та одержав цінний приз. 

Зазначимо, на виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у виставковій зоні «Іnnovation Market» було презентовано інноваційні ідеї, проекти, винаходи і розробки у сферах ІТ, телекомунікації, екології та енергетики, освіти і науки, робототехніки та багато інших. Традиційно учасники представляли свої пристрої у семи номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи. 

Оцінювали учнівські проекти науково-педагогічні працівники вишів, галузевих інститутів НАН України і спонсори. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета. Кожну секцію оцінювала окрема група журі. 

Перед нагородженням переможців конкурсу «Майбутнє України» директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий з головної сцени форуму назвав школярів майбутніми інноваторами, що приймають виклики нашого часу, і радив дякувати усім, хто вклав свої зусилля у їхній розвиток.

Нагадаємо, школяр з Хмельницького отримав “золото” на Європейській олімпіаді з інформатики.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм , у нашій групі Viber @ПоділляNEWS та InstagramTwitter